Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nőknek nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nőknek nehezebb komoly kapcsolatot találni de szexet könnyebb a férfiaknak meg pont fordítva?

Figyelt kérdés
jan. 8. 10:31
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
0%
Milyen direkt szivatás? Én kértem, hogy nyúljon a lábam közép? Én kértem, hogy rögtön az első randi végén hívon fel magához, vagy jöjjön hozzám?
jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de mégis lefekszel vele. Nagyon alja...
jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire megveted ezeket a nőket, akkor miért mászol be az ágyukba?
jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
50%

Fuh, de mennyire nem állhatom azokat a férfiakat, akik a minimális tiszteletet sem adják meg azoknak, akikkel szexelnek. Szerencsére én kiszűrtem az ilyen gyökereket, de tényleg gyomorforgató, amit művelnek...


Ha nem tetszik egy nő külseje, gondolkodása, életmódja, attitűdje, akkor nem kell dugni vele. De ha már szexelsz valakivel, akkor legyen benned legalább valamiféle kedvesség és tisztelet iránta. (Ez igaz a nőkre is.) Még ha csak egyéjszakásról vagy szexkapcsolatról is van szó.

jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
68%
Az egyéjszakás kapcsolat egy esetben fogadható el, ha konszenzuson alapul, tehát ha mindkét fél tudja, hogy ennyi és nincs tovább és ezt is akarja. Az ilyen direkt szívatás, hogy ha a nő hajlandó, akkor eleve tudom, hogy csak megdugom és kész, nagyon alja.
jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
19%

Ha egy nő mondja egy éjszaka után, hogy "köszi, ennyi volt, több nem kell tőled", akkor a csajok szerint az teljesen rendben van, ennyi volt benne, nehogy már a férfi nyomuljon, vagy bármit akarjon, a nő joga dönteni, hogy kivel, és mennyit szexel, ha neki ennyi kellett, akkor ennyi.


Ha egy férfi mondja egy este után, hogy "köszi, ennyi volt, több nem kell" (nem úgy, hogy a csillagokat is lehazudta, hanem úgy, hogy a csaj kezdeményezett), akkor a férfi egy alja mocsok, neki nincs joga dönteni, hogy egy este elég volt, hogy nem volt elég jó a szex, neki kötelessége addig udvarolni, amíg a csaj akarja.


Logikus

jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
68%
Nem-nem. Ferdítesz megint. Ha a férfi vagy a nő szex után jön rá, hogy mégsem klappolnak, akkor oké. De ha már előre tudja, hogy nem akar többet, de azért behazudja az ellenkezőjét, illetve konkrétan lenézi és megveti azt, akivel ágyba bújik... Nos, az bizony tényleg undormány, akár férfi, akár nő műveli.
jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
33%

Ez esetben teljesen egyet kell értsek a női hozzászólókkal, férfiként. Nem kicsit kétszínű dolog, hogy itt a férfiak rendre kikérik a nemek közti egyenlőséget több területen is, miközben ha szexről, egyéjszakás kalandokról van szó, akkor még mindig baromira kiviláglik, mennyire nincs egyenlőség ezen a téren. Pont ezt a hozzáállást láthattuk a 4 pipás férfi válaszolótól, aki ha lefekszik egy nővel az 1-2. randin, onnantól elítéli, értéktelenné válik a nő a szemében, de azért mégis örömmel fekszik le vele. Majd elkönyveli egy ócska ribinek. De azért ugye fordítva semmi gond nincs a dologgal, ha a férfira jön rá a kanosság az első találkozások alkalmával, és a nő belemegy a dologba. Véletlenül sem fogalmazódik meg az illetőben, hogy ugyanúgy "vétkes" ő is a dologban, mint fordítva. Szomorú, hogy még mindig ott tart a társadalmunk, hogy csak az egyik fél van elítélve, itt bezzeg nincs kikérve az egyenlősdi..

Totál megértem a nőket, hogy ha lehet, inkább elkerülnék ezt a fajta durva előítéletességet, még ha esetleg kívánnák is a szexet, de ennyit nem ér meg a dolog. És igen, az ilyen embereket tényleg meg kell tanulni minél hamarabb kiszűrni, ahogy az 54-es is írja.

jan. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
40%
Ha a férfiak nem a farkukkal gondolkodnának akkor minden könnyebb lenne nekik az életben mint amilyen, de a nők élete még így is sokkal könnyebb lenne minden tekintetben.
márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Előbb elveszem a testét, és miközben használom, megismerem a lelkét és a gondolkodásmódját is.

Bármikor megkapok egy nőt, mert szeretik a jó pasikat, főleg ha már fiatalon saját lakásuk vagy házuk van, jó kocsi, és jólfizető állásuk.

Az én tapasztalataim szerint a nők többsége a biztos háttérrel rendelkező férfiakat keresik kinézetre való tekintet nélkül, és közben tovább keresik az álmaik pasiját :D

Amikor lesz egy jobb, akkor gyorsan továbbállnak... :D

júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!