Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as sub férfiaknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as sub férfiaknak milyen esélyeik vannak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Mindig is sub-ként éreztem magam a nőkkel. Nagyon visszahúzódó típus vagyok. Fontos számomra a kontrol, az irányítás, ha éreztetik velem, hogy hol a helyem. Ez így lehet betegesen hangzik, de mindig is alkalmatlannak éreztem magam normál kapcsolatra. Az a gond, ilyen férfi szerintem egy nőnek se kell igazán. 38F

2023. nov. 2. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdésed.
2023. nov. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát..


A legtöbb nő egy olyan férfit akar maga mellé aki határozott és ő mondja meg legtöbb esetben, hogy mi legyen és nem szorul ilyen anyai pátyolgatásra. Nyilvan egy kapcsolatban a felek egyenlőek és nincs baj ha a szexben vannak alá és fölé rendelt szituk, ha mindkét fél élvezi de te ilyen kis gyámoltalannak tűnsz akinek nem egy nőre hanem anyukára van szüksége.

2023. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 Sok elcseszett nő van mostanában jut a kérdezőnek belőle!
2023. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

#3


Mindkét nemből van elcseszett (ahogy te fogalmazol) de a legritkább eset amikor egy nő olyan férfit keresne akit pátyolgatni kell és megmondani neki, hogy mit hogyan csináljon..

2023. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy dominát vagy valami idősebb karrierista nőt aki megszokta hogy irányító helyzetben van folyamatosan.
2023. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
38 évesen még nem nőtted ezt ki? Bdsm 🤣
2023. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így semmi esélyed normális párkapcsolatra. Vagy max olyan nőt fogsz találni aki bele megy a játékodba, de ki is fog használni. De te tudod mit akarsz...
2023. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed nincs
2023. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szub beállítottság nálam teljesen rendben van kapcsolatra. De nézd már meg miket írtál magadról. te saját magad is egy lúzernek tartod. Semmilyen párkapcsolati igényem nem bíznám rád.
2023. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hungaroboy válasza:

"Keress egy dominát vagy valami idősebb karrierista nőt aki megszokta hogy irányító helyzetben van folyamatosan."

Az 5-ösnél a pont, így van.

"elcseszett nők": először is dominák mindíg is voltak, mindíg is lesznek, ez nem elcseszettség kérdése, ez személyiségé.

Nagybátyám az 1950-es évek óta élt szub szerepben (nem BDSM szubra gondolok) nagynénémmel házasságban. Nagybátyámat mindenki papucsférjnek tartotta, mert nagynéném simán ledominálta bárhol, bármikor bárki előtt mindenben, nagynéném volt a főnök a családban. És ez így volt jó, életük végéig kitartottak egymás mellett szeretetben, nem hallottam egymás fikázását. Ez a kapcsolat működött, nemcsak kívülről látszott, de mivel laktam náluk huzamosabb ideig, beleláttam gyerekként. Ők megtalálták egymásban azt, amit kerestek, pedig azt se tudták mi az a BDSM, meg hogy szub, meg hogy domina... ugyanmár, az 1950-60-70-80-as évek Magyarországán... ki hallott ilyen dom- meg - szubságról?!

szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!