Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél tényleg más a sebessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél tényleg más a sebesség az ismerkedésnél mint a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Ha egy lány szimpatikus akkor én mindjárt szeretnék tőled többet, tök izgalmas lesz, állandóan rá gondolok, tiszta izgatott leszek, de ő még általában nem akarnak tőlem semmit, aztán idővel nekem már úgy érdektelen lesz, nem szeretnék tőle semmi többet... na ők meg pont akkor akarnak többet
2023. okt. 21. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy hullámhosszon vagytok. Esetleg ha kilépsz az egész játékból, akkor nem akarják. Ugyanis vannak olyan nők, akik szeretik ha teper a pasas, vagy játssza az eszét, hogy nem, de közben nem igaz. Ez nem az összesre igaz, szóval a nem szócskát el kell fogadni és ha fordul a kocka, akkor eldönteni hogy folytatod a bugyuta játékot vagy se. Legtöbbször a nem nemet jelent és nem is mászik utánad a nő.
2023. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyorsabb!
2023. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nekem nőként idő kell a bizalom kièpítèsèhez. Nem szeretem aki ajtóstól ront a hàzba…
2023. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, marhaság.


Veled lassú, a következővel meg lehet h az első randin lefekszik.

2023. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi 5 nőmmel az első randi után szex is volt.

De olyan is volt aki megmondta nyíltan hogy csak dugni akar egy jót.

Ennyit erről.

2023. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Volt olyan szexkapcsolatom aki azért volt velem mert nem akart könnyelműnek tűnni a pasija szemében. Csak akkor felküdt le vele amikor megkérte a kezét. Addig velem dugott.
2023. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

6.

Undorító

2023. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

7

Nem egy ilyen nőt ismerek. Dugnak fűvel fával a pasijuk, férjük mellett.

2023. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Már pedig van. Egy ilyen nővel én is összejártam.


A pasija eltartotta őt, nem kellett dolgoznia se főzni se takarítania, a pasi 2 helyen is dolgozott....de csak erre volt jó.


ÉN meg szexre szórakozásra, de nem volt bajom ezzel mert én sem akartam többet.

2023. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak őszinték, kimondják, amit akarnak, a nők meg folyamatosan játszmáznak. Ezért más a sebesség.
2023. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!