Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet nagyobb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nagyobb esélyem nekem tetsző pasit találni tartós kapcsolatra, ha az arcomat plasztikai sebésszel átalakíttatom,vagy ha a testemre fókuszálok, napi edzéssel izmos alakom lesz?

Figyelt kérdés
Átlagos vagyok, az arcom nem kifejezetten szép. Azok a pasik, akik bejönnek nekem, csak egyéjszakás kalandot látnak bennem, pedig vágynék már egy tartós kapcsolatra 32 évesen.
aug. 30. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos az agyátültetés még nem valósítható meg. :D
aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Mivel az arc a legfontosabb, ezért ha megoldható plasztikával úgy, hogy tényleg szép legyen a végeredmény, neked pedig ne legyen pokoli szenvedés az egész procedúra, akkor egyértelműen ez a jó döntés. (Az én arcom csúnya, de nem olyan módon, hogy műtéttel normálisan megoldható.)

Ha a testedet "kipattintod", az továbbra is csak az egyéjszakásokat/szexkapcsolatosokat fogja vonzani. Esetleg komoly kapcsolatra olyan férfiakat, akiktől biztosan nem szeretnél semmit, objektíven nézve is rossz választások lennének vagy azokat a tetű típusokat, akik hajlamosak kényelmi okokból szamarat tartani ló helyett.

aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Az agyammal nincs semmi gond, van 2 diplomám, jó munkahelyem, ilyen téren nem panaszkodhatom.
aug. 30. 11:43
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább keress valamit, amiben örömödet leled és visszanyered az önbizalmad. Nem kell top nőnek lenned ahhoz, hogy a kisugárzásod megfogjon valakit.
aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2 Nem akarok műnővé válni, természetes hatású szeretnék maradni. Nem célom, hogy hatalmas, túltöltött kacsaszám legyen, sem az, hogy természetellenesen hegyes állam. Nézegettem már orvosokat, találtam olyat, akinek nagyon tetszenek a munkái, esztétikusabbá vált az illető arca a műtét után. Magamból kiindulva nekem fontos az, hogy milyen a pasi teste, pedig nem egyéjszakás kalandot keresek, így gondolom fordítva is így van, már csak azért is, mert a pasik többsége vizuális alkat.
aug. 30. 11:48
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

"Nem kell top nőnek lenned ahhoz, hogy a kisugárzásod megfogjon valakit."

A mesében. A valóságban viszont a férfiak is kva válogatósak. Csak szexre nem annyira. De felvállalt, komoly kapcsolatra, házasságra nem mindegy nekik. Oda nem lesz elég a "kisugárzás", ha csak az van, és nincs mellé szép arc. Még némi túlsúlyt vagy alaktalanságot is jobban elfogadnak, de az arcot illetően nincs kompromisszum. Érthető is, hiszen az mindig szem előtt van, és nem eltakarható egy megfelelő szabású ruhával pl. A sminket meg hagyjuk, nem lehet 24/7 abban pompázni, úgyis látni fogja a nyers valóságot előbb-utóbb...

aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha megdugnának, akkor a testi vonzalom megvan. Ami miatt nem alakulhat ki a kiszemeltekkel tartós kapcsolat, az valószínűleg izommal és sebészkéssel nem korrigálható.
aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

#5: "Nem akarok műnővé válni, természetes hatású szeretnék maradni."


Abszolút lehetséges. Javaslom, ha tudsz angolul, a youtube-on nézz meg egy pár videót Lorry Hill csatornájáról. Jó néhányan tudtak úgy javítani az eredeti külsejükön plasztikával, hogy abszolút természetes hatású lett a végeredmény (mivel ők erre törekedtek). Remek példa erre Emma Stone (van is róla videó ezen a csatornán).

aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Szóval az a gondod ,hogy csak egyéjszakés kalandokra kellesz a pasiknak és erre szerinted az a megoldás, hogy átszabatod az arcod vagy cicababa testet csinálsz magadnak. Hát ez rohadt logikus és még te tartod magad értelmesnek...

Tudod ha elkezded átműttetni magad és csak erre fókuszálsz, akkor ugyanúgy egyéjszakás kalandokra fogsz csak kelleni.

Amúgy elárulok egy titkot. Nőként TE döntesz arról, hogy kivel bújsz ágyba, te VÁLASZTOD ki a pasikat akiknek esélyt adsz. A megoldás rohadt egyszerű ha eddig még nem jöttél volna rá, ne feküdj le mindenkivel, főleg ne túl hamar. Igenis várd el a randikat, ismerkedj hosszabb ideig és ne vesd oda magad, főleg ne a tipikus fuckboy srácoknak. Akinek csak kalandra kellesz nem fog veled hetekig, hónapokig ismerkedni, mert megunja egy hét alatt és inkább más csajt keres. Ha viszont komolyan érdekled az illetőt simán vár rád hónapokat is.

aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Edzés, plasztikai sebészet felejtős, mert lehet elk*rja neked, aztán onnantól élhetsz úgy tovább.
aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!