Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek valóban nagyobb baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek valóban nagyobb baj ha anyjával lakik a pasi mintha a feleségével lakna?

Figyelt kérdés
júl. 29. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem. De attól még nem lesz olyan, hogy "hát, elfogadom, hogy anyunál hesszel, mert jobb, mintha a feleségével lakna"... te sem mondanád, hogy "elfogadom, hogy 150 kg a nő, mert lehetne 200 is".
júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Feleség/partner nálam nem probléma mert nem teszem magam foglaltakkal. Az anyjával való együttélés akkor zavar ha nem akar elköltözni onnan és anyuci pici kisfia. Ha le akar lépni, de nincs rá oka, nem akar albit fizetni és önellátó nincs gondom azzal, hogy otthon él egyáltalán.
júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
A feleséggel lakó pasi már kellett valakinek, letett valamit az asztalra. 🙃
júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
A ribizlik logikája ez, hogy jobb az a pasi a feleségével lakik. Milyen ember az olyan aki képes elszeretni egy hapsit a feleségétől, ne adj Isten a gyerekeitől is???? Egy szenny.
júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Voltam ilyen helyzetben amikor még anyámékkal laktam. Csaj inkább ment a házas hapsihoz - aki aztán el is vált miatta és övék lett a nagy ház az új bigével - minthogy velem folytatta volna az ismerkedést
júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyik se kellett soha, mindig egyedül élő pasijaim voltak. Nem értem, más nők miért érik be az ürítőlyuk szereppel avagy egy mamahotelessel.
júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Mindegyik instant kizárást von maga után...
júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#3 Mit is tett le?
júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ha le akar lépni, de nincs rá oka, nem akar albit fizetni és önellátó nincs gondom azzal, hogy otthon él egyáltalán."


Ez hülyeség. Manapság már minden pasinak van 30 éves korára lakása.


19/L

júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ha a férfi a feleségével lakik, akkor bizonyára van lakása. Onnan csak rá kell venni, hogy penderítse ki az asszonyt (meg ha vannak a gyerekeket) és már mehet is a buli.
júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!