Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedjen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjen egy budapesti harmincas férfi ha még sosem volt barátnője de szeretne?

Figyelt kérdés

aug. 28. 07:40
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
44%
#25, ezt már valaki leírta, jól le is pontozták. Amikor ránéztem a kulcsszavakra, én is felismertem a gigacsedest.
aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
54%

De miért "Ha megkapnam a jelszot a nok szivehez," meg "a nőknél" kell népszerűnek lenni?


Én nem ezt kérdeztem. Ha lenne valaki, aki tetszik neked, és kedveled, és tetszenél neki, kedvelne, és úgy ismered meg, hogy nem tudja ezt az incel cuccot, szóba sem kerül, hanem helyesnek tart, meg viccesnek és rendes embernek, te meg nem csináltál semmit, nem flörtöltél vele, hanem csak utaztál a metrón, hobbiddal foglalkoztál vagy sétáltál az utcán/beszélgettél egy barátoddal, vagy munka közben látott.. Komolyan olyan nehéz ilyet elképzelni? Másokkal így történik. Észreveszed, hogy felfigyelt rád, mert valamilyen megmozdulásod szimpatikus volt és próbál kapcsolatot teremteni a másik, akkor is, ha nőből van. Nem lehetne elhagyni ezt az egészet? Egy pillanatra olyan szimpatikusan valódinak, emberinek tűnt a kérdező is(én elsiklottam a kulcsszavak felett), meg most az a másik srác is, hogy segítene a többin.. miért nem lehet mindig így? Ez a szimpatikus a nőknek.

aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
22%

"helyesnek tart"



Ez az, ami soha nem tortent meg.



"Komolyan olyan nehéz ilyet elképzelni?"



Komolyan. A Blahan a csoves se tudja elkepzelni a baranysultet. Tudja, hogy letezik, de nem volt benne resze.



Amugy igen, mi tudjuk, hogy ezek leteznek, filmekben latjuk is, hogy igy alakulnak ki szerelmek/kapcsolatok. Tudjuk azt is, hogy sok pasi tobb not tart talonban. Ezeket mi mind tudjuk.



Ti nem tudjatok elkepzelni a mi szintunket. Mi el tudjuk kepzelni a ti szinteteket, mert a mediabol ez omlik doszt. Es jonnek a demagog dumak, hogy "a csajozas nem atomfizika" (neked).



40F incel

aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

33as írja a tutit. Ha beveszed a blackpillt akkor már nem hiszel a mesékben.



38F incel

aug. 29. 19:05
 35/60 anonim ***** válasza:

33 kétlem, hogy el tudnád képzelni.


Kérdező, eleinte nekem sem voltál unszimpatikus, tényleg csak egy elkeseredett férfinek tűntél, akihez még én is odamennék, ha néhány évvel fiatalabb lenne...de így, hogy kezded kimutatni a fogad fehérjét....


Szerintem a párkeresésben az a nulladik lépés, hogy ne legyen görcsös, kényszeres. Erre ti képesek vagytok egyáltalán? Mert nekem nem úgy tűnik.


A kérdésedre azért megpróbálok válaszolni.... Gondold át, miket szeretsz. Olvasni?-próbálkozz könyvtárban.

Bulizni?-szórakozóhely.

Sportolni valamit, pl...futni?-keress nemtől függetlenül futótársakat, hátha az egyikkel összejön a dolog.

Ha kézművedkedni szeretsz, akkor olyan téren keress. Én anno mit meg nem adtam volna egy olyan pasiért, aki vagy szintén tud horgolni, vagy legalább szereti a horgolt cuccokat. Azóta van párom (bár máshogy jött össze a dolog...) aki lelkes volt, és miattam ő is megtanult horgolni, hogy részt tudjon venni az egyik kis magán projektemben, amiről tudja, hogy nekem nagyon fontos és szeretem csinálni.


Ha tényleg szeretnél egyről a kettőre jutni, akkor jó lenne, ha írnál magadról néhány dolgot, pl milyen hobbijaid vannak, esetleg milyeneket próbálnál ki szívesen, és akkor talán tudok írni neked tippeket.

aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
22%

Pffffff, de. A mediabol is ez jon.



Es akkor konstataljuk, hogy ez se fog megtortenni velunk :)



40F incel

aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

"kézműveskedni".....na erről beszélünk amikor azt mondjuk irreális elvárások. Egy nő ne egy másik nőt akarjon. Horgoljak is meg varrjak is?


Elképesztő ez a modern világ. Borzalom.



38F incel

aug. 30. 05:59
 38/60 anonim ***** válasza:
52%

37 mi vaaaaan? 🤣🤣🤣🤣🤣


Én csak egy példát írtam, baszki, nem kell mindenen behisztizni. Semmi irreális nincs abban, hogy legyen közös hobbitok, és a horgolással, varással sincs probléma.... Szerintem nem a nemiszerveddel csinálod ezt a kettőt sem....


Elképesztő az, hogy most már jól látható, semmit nem is akarsz tenni azért, hogy nőd legyen, csak itt hisztikézel egy sort. Eléggé gáz.


És akkor még te szólod meg a másikat.....

aug. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
55%

"Es akkor konstataljuk, hogy ez se fog megtortenni velunk :)"


De mi az, hogy nem? Most írtam, hogy már szimpátiát ébresztő voltál, ha nem derül ki az incel cucc, hanem írsz még két hasonlóan normális kommentet, biztosan írtam volna. Látod, itt a másik hozzászólóban is felébredt az emberség(az elején).. most írtam, szeretjük(mi nők!) az ilyesmit. De mivel 2 pillanatnál több normális megnyilvánulást nem sikerült produkálni, így elkerül(t) ez az egész titeket. Nem kell taktikázni.


Én az első barátommal is így jöttem össze, szerencsétlen kétségbe volt esve, hogy 28 évesen még szűz, előbb megsajnáltam, majd rájöttem, hogy nincs miért sajnálni és összejöttünk. Nem tudtam, hogy néz ki, csak megkedveltem, mert jófej volt, meg vicces és jó ember érzésem volt felőle. Aztán már nem nagyon zavart, hogy 110kg és csupa szőr, mert az ő súlya volt, az ő szőre volt. Kell pár őszinte megnyílós pillanat, vagy mikor magadat adod munka közben, barátokkal, és tényleg felkelti más érdeklődését.. addig hiszed, hogy csak másokkal történik, amíg veled nem történik..

aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
17%

"

Én az első barátommal is így jöttem össze, szerencsétlen kétségbe volt esve, hogy 28 évesen még szűz, előbb megsajnáltam, majd rájöttem, hogy nincs miért sajnálni és összejöttünk. Nem tudtam, hogy néz ki, csak megkedveltem, mert jófej volt, meg vicces és jó ember érzésem volt felőle. Aztán már nem nagyon zavart, hogy 110kg és csupa szőr, mert az ő súlya volt, az ő szőre volt"



Mivaaaaaaan? Azert ennyire ne nezz minket hulyenek, legyszi. A nok mar kora huszonevesen is tapasztalt pasit akarnak....



Ha ez nalad tenyleg igy van, akkor kb. a nok 1%-aba tartozol.



40F incel

aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!