Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedjen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjen egy budapesti harmincas férfi ha még sosem volt barátnője de szeretne?

Figyelt kérdés

aug. 28. 07:40
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg nem volt még sosem barátnőd? Normálisan nézel ki? Normális állásod van? Nincs semmilyen testi problémád, mikropénisz, égési sérülés, ilyesmi?


Ez nagyon szomorú..

aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

#13-as: mindenkinek van "problémája", még Neked mint Tökéletes emberi lénynek is van. Egyedül Isten tökéletes.


#12-es: nem tudom hogy trollkodsz e de válaszolok szívesen: normálisan nézek ki teljesen, normális állásom van, nincsen semmilyen égési sérülés és nincs "mikropéniszem".


Ha hiszitek ha nem, sok ilyen férfi ( és nő ) van aki nem talál társra, csak maximum nem verik nagy dobra, úgy vannak vele hogy másban találnak értelmet, munka, család, állatok, utazás, hobbik...


38F incel

aug. 28. 09:58
 13/60 anonim ***** válasza:
15%
Miért akarsz barátnőt?
aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
31%

Én tudok egy tuti helyet Budapesten, ahol dögös 30-35 körüli nők vannak, akik nem felszínesek, még sosem voltak férjnél, nincs gyerekük, sőt nagyrészük még szűz is.

Ott biztosan találsz maganak barátnőt kérdező!

Csütörtökön van incelfogó táncház, szombaton meg szűzoltó zenés mulatság. Próbáld meg.

Sok sikert!

aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

14-es őszintén kívánom hogy sose éld át a magány okozta testi fájdalmat ugyanis létezik olyan hogy a lélek vérzik, bár ezt tudom nehéz elképzelni. Nem kívánom senkinek.

Legyen boldog életed!


38F incel

aug. 28. 11:42
 16/60 anonim ***** válasza:
21%
Miért akarsz nőt?
aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
52%
Tamásnak hívnak?
aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
27%
Aki lepontozott, az is válaszolhat. Miért kell neki nő?
aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
63%
Igazából nem barátnőt akar, hanem ürítőzsákot. (Persze, tudom, nem iiiis.) Elég megnézni a kulcsszavakat. Láttam már kérdéseit ennek a fazonnak, tipik incel. Egy ideig visszafogja magát, de mindig eljön az a pont, ahol megmutatja a valódi arcát.
aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
75%
#19 belinkeltem azt a kérdését ahol vemhessé akar már tenni valakit és kitörölték. Pedig ő az, a jelenlegi 12-esében el is ismeri, illetve nem mondja hogy nem az övé. Csak jön az istenével. Esküszöm a legundorítóbb fazon itt ezzel a kamu ájtatosságával, bőven veri még a 2000 válaszos mindenkit lerongyozós gyökeret is az intézkedéscsomagjával. Főleg mert az nyilvánvalóan értelmi sérült, úgy is érdemes hozzáállni, de ez meg csak egy egyszerű szemétláda.
aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!