Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedjen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjen egy budapesti harmincas férfi ha még sosem volt barátnője de szeretne?

Figyelt kérdés

aug. 28. 07:40
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként, ha szeretne barátnőt, de nincs neki, az nem üti azt, hogy incel? Mert elvileg az ilyen tudatos, önkéntes magány.
aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
21#: önkéntelen cölibátus az incel tehát szeretnénk de nem találunk.
aug. 29. 04:23
 23/60 anonim ***** válasza:
82%
Havervagy programokon például lehet ismerkedni ellenkező neműekkel is, ott nyitottak az emberek. Oda főleg 30+ korosztály jár egyébként. De vannak hasonlo túrázós programok is. Túratárs azt hiszem a neve.
aug. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

23-as köszönöm a segítséget. Szemeztem én is a havervagy-gyal de sajnos azt hallani hogy az egy elég belterjes liberális csoport, nehéz ott is szocializálódni, megvan a törzsmag.


Sőt! Az terjed egyre több helyen hogy van ott néhány helyi szervező ( hivatalos és nem hivatalos ), többnyire Chad, akik igazából "levadásszák" az összes nőt aki odamegy, és konkrétan nekik van az egész "ismerkedés" fenntartva hogy meglegyen a napi betevő "falatjuk". Elég undorító és tudom hogy összeesküvés elmélet de nekem ez a benyomásom.


38F incel

aug. 29. 06:39
 25/60 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki olyannal jönnél össze, aki megszeret magadért(még mielőtt tudná, minek vallod magad), akkor sem hagynád el, gyógyulnál ki, ebből az incel szövegelésből? Elsőre olyan normálisnak látszottál és reményvesztettnek, az ilyenekre buknak a nők, hogy segítsenek, nekem is szimpatikus volt. Aztán jön ez a támadós mániás incelezés, és megöli az empátiát, amit eddig teremtettél..
aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
17%

Ha egy hirtelen csoda, vagy sorsfordulat utan letamadnanak a nok, hogy mekkora asz pasi vagyok, akkor sem gyogyulnek ki, hanem a tobbi incelt gyogyitanam, megosztanam veluk, hogy nekem hogy sikerult, es azt, hogy vegul a nok mit szerettek meg bennem.



40F incel

aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

25-ös nincs támadás szerintem csak ténymegállapítás hogy nehéz manapság ismerkedni, és ezt nem csak én mondom.



38F incel

aug. 29. 13:52
 28/60 A kérdező kommentje:

26-os te egy jó ember vagy egy jó incel. Ezzel a bejegyzéseddel bebizonyítottad a kérkedőknek hogy nem minden incel aljas szemétláda Elliot Rodger, hanem sokan szerethető "balfékek", vagy csak szimplán Non-Chad férfiak.


Bárcsak a nők is tudnának átmenetekben gondolkodni és nem csak Chadben....



38F incel

aug. 29. 13:53
 29/60 anonim ***** válasza:
22%

Amugy komolyan mondom.... Ha megkapnam a jelszot a nok szivehez, szerintem konyvet irnek, es terjesztenem az incelek kozt, hogy minel tobbeket kihuzzak ebbol a pokolbol. 12-es Venusz-Kheiron-om van, ugyhogy erre merget vehetsz. De amugy szerintem mar nincs eselyem, 40 elmultam, es valszeg a 40-80 is ilyen lesz, mint a 0-40. Foleg, hogy az (fizikai) egeszsegi allapotom is kezd mar lejtmenetbe menni.



40F incel

aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
22%

"sokan szerethető "balfékek", vagy csak szimplán Non-Chad férfiak"



Azaz friendzone-tolteleknek valok :)



Ez egy jobb megfogalmazas.



40F incel

aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!