Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedjen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjen egy budapesti harmincas férfi ha még sosem volt barátnője de szeretne?

Figyelt kérdés

aug. 28. 07:40
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanúgy mint akinek már volt barátnője
aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
23%

Hát ha az online társkeresőkön, illetve a munkahelyeden nem szeretnél vagy nincs lehetőséged ismerkedni, akkor maradnak a szabadidős programok.

- Mivel foglalkozol, ha nem dolgozol?

- Milyen rendezvények vannak a közeledben ezzel kapcsolatban?

- Vannak-e olyan programok, amik témája számodra még ismeretlen, de érdekes lehet?

- Melyikre mennék el szívesen?

Kb. itt kezdeném a helyedben.

aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

2-es: köszönöm a választ!


Sajnos azt tapasztalom hogy sehol se nyitottak az emberek az ismerkedésre. Vagy elfoglaltak vagy foglaltak. Pedig sok az egyedülálló de valahogy nincs prioritása már az ismerkedésnek, a kapcsolatépítésnek.

aug. 28. 08:17
 4/60 Antiszociális lény ***** válasza:
59%

Azért az már a te szegénységi bizonyítványod, ha Budapesten nem tudod megoldani az ismerkedést ahol van minden kerületben 100+1 hely ahova esetleg el lehet menni és meg lehet próbálni. Egy vidéki kisvárosban mit csinálnál? Ahol minden bezár 8 után és csak ilyen trash kocsma marad nyitva C-vel tele... Na?


Pesten vannak normálisabb helyek, társas játékos helyek, csomó minden.. nehogy már ne találj bármit.

aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
21%

Budapesten meg nehezebb, mert nagy a konkurencia + kulfoldi pasik.



En tosgyokeres Moszkva teri gyerek vagyok.



Videken talan annyibol konnyebb, hogy ovodas korod ota ismered a csajt, es jobban ra tudsz hangolodni.



40F incel

aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
32%
Vidéken sem könnyebb mert ott klikkesednek társaságok és idegenként nem lehet bekerülni. Ha férfi vagy akkor meg vagy lőve, még az antiszoc csajokat is betalálják.
aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
32%

6.


"mert ott klikkesednek társaságok és idegenként nem lehet bekerülni'


Ahogy Pesten!

aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
22%

#8



0-30 eves koromig Budapesten laktam. A varos minden zegzugat ismerem, Pesthidegkuttol Soroksarig. Minden utcat bejartam bringaval.



Viszont utana tenyleg elvesztettem a kapcsolatot a "valo elettel", elhuztam a vilag masik vegere, onkentes szamuzetesbe.



40F incel

aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
75%
Itt vagy megint, #Gigaagyalágyult? Hiába akarod most előadni magad, csak az itteni megnyilvánulásaid alapján is egyértelmű, miért tartasz ott, ahol, közel 40 évesen.
aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

#9/#5/40F incel:


Én is budai gyerek vagyok, itt nőttem fel, itt érzem "otthon" magam de ismerem a város minden szegletét elég jól. Viszont szíven ütött amit írtál, mert nagyon így van, pláne Budán ( de Pesten is már nyilván ), hogy olyan igények vannak amiket csak a svájci bankár GigaChadek ütnek meg, olyan konkurenciája van egy átlag "incelnek" hogy 1 full átlag irodista lányra jut 4000 pasi, abból 150 legalább Chad és 10-20 GigaChad.


Szóval hiába jönnek azzal valóban sok a hely de a külföldiek is özönlenek és viszik magukkal a nőket, sok nőnek holland pasija van mert ott pörög a gazdaság de nyilván kémiára meg szerelemre hivatkozva járnak velük.


38F incel

aug. 28. 09:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!