Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves vagyok, de zaklatókon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, de zaklatókon kívül senki nem akart tőlem semmit, ez marad örökre?

Figyelt kérdés

Szerintem szép vagyok.

Házas, 30 évvel idősebb pszichopatán kívül, aki 6 éve zaklat, senki nem akart tőlem semmit. Mondjuk sokat nyom a latba, hogy falun éltem mindig is, ahol nagyrészt nyugdíjasok vannak.


aug. 23. 07:27
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
31%
nem értem,rád irt a szomszéd csávó,te elküldted a picába,erre röhögtek rajtad?hogy nemfoglalkoztál vele?vagy beszélgettél vele?minek?tudtad hogy van nője,azt is hogy milyen ember,ha meg kamuprofilból irt alapból tiltani kellett volna
aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
15%

Mintha egy tini írta volna ki szórakozásból a kérdést.


Felnőtt vagy? Ha igen, miért érdekel hogy valaki kinevet azért, mert párt keresel? Számít a véleménye, az ő akarata alapján éled életed, avagy felnőtt vagy és cselekvőképes? Mi van ha pletykálnak, ismét, kit érdekel? Inkább négy fal között élsz 25 éve, minthogy cselekedj csak azért, nehogy valaki bárki rosszat mondjon rólad?


Szerintem nagyon gyorsan keress fel egy pszichológust, mert valami nagyon nem kerek a gondolatmeneteddel és így soha az életben nem leszel önálló, felnőtt, cselekvőképes nő és mindig másokat fogsz hibáztatni a saját életedért!

aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, 31-es, de mintha tényleg nem értenél semmit... Csak legalább akkor ne "okoskodj bele". Én nagyon értem, érzem és élem, amit a Kérdező írt, nyilván a hasonló közeg miatt.

Esetemben is először a kattos pofázta tele a falut. Aztán következett a "mintaférj" a helyi (ez 2-3 környező falut is magába foglal) a haveri körében, nyilván onnantól pedig nem volt megállás, tele lett a környék a híremmel. És a haverok, mivel haverok, nem szekálják ezt a férjet, hogy mit is keresett fenn. Azt utána nem is hangoztatták, hogy honnan a screenshot, elég volt, hogy van...

aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Sajnállak, átérzem a helyzeted kérdező... Milyen megyében laksz? Esetleg agglomerációs településre költözés nem opció? Ott máris kinyílnak a határok az ismerkedésre.
aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem egy orvossal beszélgess el kérdező, mielőtt társat keresel!


Plusz ami látszik:


- Azt hiszed pesten gazdagabbak, értelmesebbek és jobban kinéző embereket találnál

- Magadról azt hiszed jól nézel ki - Ami lehet de bizonyítani nem tudod. mármint legalább egy képet kitennél hogy lássuk menthető vagy e.

aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
35-ös! Pesten a tapasztalataim alapján sokkal igényesebb emberek vannak, nyilván, mivel több ember is van. Ne a 8. kerületet vedd alapul. Falun már huszonéves emberek rottyon vannak, elhízottak, szőrtelenítést, kozmetikust hírből sem ismerik. Nyilván közrejátszanak olyan tényezők is mint a munkalehetőség/pénz hiánya. Ebből jobb pest, ott talán van annyi munkalehetőség, hogy tudj költeni öltözködésre, fodrászra, ne adj isten egy kondibérletet is ki tudsz perkálni.
aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

"Azt hiszed pesten gazdagabbak, értelmesebbek és jobban kinéző embereket találnál"

Azért ebben nem téved akkorát. (A gazdagságot mint szempontot most tegyük félre.) Teljesen más a felhozatal. Én ugye voltam fenn társkeresőn. Láttam, milyen férfiak vannak fenn Bp-ről és mennyien. Össze sem lehet hasonlítani ezzel a kibszott vidéki, falusi szinttel. Itt alig van fenn valaki, aki igen, az is többnyire olyan is... nem "csak" ronda (bár pl. a Kérdező szép, szóval számára igenis jogosan probléma már ez is), hanem számos más komoly probléma van vele. Élőben sem más, értékelhető férfit nagyítóval kell keresni, és az középiskolától kezdve folyamatosan kapcsolatban van...

aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Pesten arányában több ember van az igaz. De főleg a mostani generáció fiataljai (25 alattiak) közt vannak magas,jóképő és nem elhízott emberek. a 30 tól felfele úgyan úgy az igénytelen öltözködés, a maximum érettségi és a nettó 2,3,4 ezer fizetés tapasztalható. Meg a sok albérletes, mamahoteles stb.


Szóval ha a kérdező arra gondol hogy ha felköltözne pestre akkor körül rajonganák a 30 as adonisz, 1 milliót kereső, budapesti lakásos , audis, 3 diploma- 20 nyelvvizsgák férfiak.... akkor szerintem nagyon nagyot téved.

aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Szerintem nem erre gondol. De majd kijavít, ha tévedek, és leírja konkrétan.

Én már 30 fölött regisztráltam, emlékeim szerint 28 és 45 között nézelődtem. Nem ezt láttam azért a bp-iek között, amit írsz... Persze lakhatás, jövedelem nem derült ki, nyilván azt sem tudhattam, hogy van-e valakijük. De a kinézetüket láttam, a gondolataikat olvastam, az adatlapjaikról és a fotóikról is kiderültek dolgok. Teljesen okésak voltak többnyire, és sokszínűek is, nem "egykaptafa", tehát ha (elnagyolt leszek) művészlelket kerestél, azt is találtál, ha kockát, azt is, ha sport- vagy túra"függőt", azt is stb. Ezzel szemben helyben... Inkább nem írom le, nagyon kikapnék érte, pedig csak az igazság lenne szépítés nélkül. És még ebből is csak töredék mennyiség; ha pl. a 30 km-en belül lévő 2 várost (egyik megyeszékhely pedig) és az ezek közötti településeket néztem, elég gyorsan végeztem.

aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

"Szerintem egy orvossal beszélgess el kérdező, mielőtt társat keresel!



Plusz ami látszik:



- Azt hiszed pesten gazdagabbak, értelmesebbek és jobban kinéző embereket találnál


- Magadról azt hiszed jól nézel ki - Ami lehet de bizonyítani nem tudod. mármint legalább egy képet kitennél hogy lássuk menthető vagy e."



Milyen orvoshoz kéne mennem????? 25 felett is vannak nem dagadtak. Ki mondta, hogy gazdagat keresnék? Mondjuk lehet 1-nél több választék van, nem nyugdíjasokból, vagy ötvenes csapodár férjekből. Érted, 1 db-nál több, az is értelmi fogyatékos, állj le te közmunkás értelmi fogyatékossal, én nem. Nem körülrajongásról van szó, te hülye, hanem ott legalább lenne valaki, lenne ismerkedési lehetőség, de akinek ezt magyarázni kell. Teljesen lezüllött ez az oldal...

aug. 24. 01:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!