Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves vagyok, de zaklatókon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, de zaklatókon kívül senki nem akart tőlem semmit, ez marad örökre?

Figyelt kérdés

Szerintem szép vagyok.

Házas, 30 évvel idősebb pszichopatán kívül, aki 6 éve zaklat, senki nem akart tőlem semmit. Mondjuk sokat nyom a latba, hogy falun éltem mindig is, ahol nagyrészt nyugdíjasok vannak.


aug. 23. 07:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
én még nem halottam olyan nőről akit azért szidtak mert fennt van társkeresőn
aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
58%
15 éve fennt vagyok társkeresőkön 0 eredménnyel de csinálom tovább,aki ennyire nem képes az ne panaszkodjon
aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Te azt mondod hogy egy szép nő vagy!


Akkor irány a tinder és lesz pasid.

aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
egy szép nőnek nem az az élete hogy a zsákfalujába egésznap a nyugdíjasok szidását hallgatja hogy mért nincs még gyereke,egy szép nő felregisztrál társkeresőkre azt válogat a napi 500 üzenetből
aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
én még nem láttam olyan iskolást akinek taknya nyála összefojt volna,pláne nem felsőbe,még a kisegítősök is csávóztak,nőztek (nyilván egymás közt)
aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

"én még nem halottam olyan nőről akit azért szidtak mert fennt van társkeresőn"

1. Attól, hogy valamiről nem hallottál, még létezik.

2. Nem szidtak, csak gúnyolódtak, nevetség és pletyka tárgyává váltam. Esetemben ez még rosszabul is csapódott le a külsőm miatt. Amiatt engem eleve egész életemben bántottak (nők is, idősebbek is!), erre jött, hogy én még így próbálkozom... El lehet képzelni...

aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
58%
26,érdekes,aki nincs kiközösítve és úgy regisztrál társkeresőre azt nem szólják meg érte....mondjuk a 15 éves netes társkeresős pályafutásom alatt nem sok átlagosnak számító lányt láttam,hawaiion készült képekkel pózolnak,10 kg smink,3 cm es mininadrág....
aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

"mondjuk a 15 éves netes társkeresős pályafutásom alatt nem sok átlagosnak számító lányt láttam,hawaiion készült képekkel pózolnak,10 kg smink,3 cm es mininadrág...."

Ezt mi, akik nem ilyenek vagyunk, tudjuk is nagyon jól, emiatt nem regisztrálunk. Ez az ő "játszóterük". Ismétlem, engem is csak az elkeseredettség, a kilátástalanság vitt rá. Ne az legyen, hogy úgy "sírok", hogy meg sem próbáltam, esélyt sem adtam a dolognak. Hát, ez lett belőle... Megértem, ha a Kérdező ezt nem vállalja egy ilyen "gyilkos" légkörben.

aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
64%
nem,ha a hozzád hasonló lányok is regisztrálnának,akkor a magamfajtának lenne kivel beszélgetnie ott,így,erőltetem erőltetem,de lassan 40 hez közeledve szűz férfiként lecarnak,nyilván,a instás nők
aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Itt a pletya az élet, azt is kifigyelik, ha lemész postára (az az egyik pletykafészek, kinek mi jön, ki mit ad fel, akár bele is néznek és visszaragasztják). Itt kiröhögik, aki fent van, meg tudná mindenki, vagy csinálnak kamu profilt és azzal szórakoznának veled, majd mutogatják, mit írtál... Volt ilyen, hogy valaki rám írt, elküldtem, majd pár nap múlva a szomszéd olvasta fel röhögve a csajának). Itt mindenki tud mindent, menne, hog k..rva, prosti, árulja magát...
aug. 23. 09:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!