Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon csinos vonzó 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon csinos vonzó 25 éves nőnek lehet azért nem megy a társkeresés és már hét éve próbálkozik társat találnia, mert türelmetlen?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős nő, aki nagyon vonzó és már nagyon régóta próbálkozik társat találnia de eddig nem nagyon jött neki össze én nem tudom mi lehet a probléma mert úgy cuki kedves, de azt vettem észre hogy baromi türelmetlen, tehát én is ha nem úgy csinálok valamit már mondja hogy fejezzem már be meg csináljam már gyerünk, haladjár már, azt meg ne úgy csináljam, tehát abszolút semmi türelme nincs az emberekhez....
júl. 30. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet. Vagy túl magasra teszi a lécet és nem talál olyat, aki meg tudja ugrani az elvárásait.
júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

hát kizárt, inkább más baj van vele

ez a stilus elég irritalo tud lenni, és lehet nem csak ez van nála

ha jol néz ki, de még ha átlagosan is nem kéne neki egy év sőt fél se h találjon magának valakit

de az is lehet h a mesébe illö tökéletes öt keresi

ezer egy oka lehet,te ismered látnod kellene

júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. Pedig abszolút nincsenek magas elvárásai tök átlagos csávóval ismerkedett, 4 hónapig próbálkoztak után azt mondta a férfi hogy inkább hagyjuk mert hogy ő mégsem érez többet.



Te mondtad hogy ez a stílus elég irritáló tud lenni, akkor lehet hogy pár hónap után a legtöbb férfi feladja és nem bírja tovább ezt a stílust..

júl. 30. 19:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy klasszis sokkal jobb nálam, tartós kapcsolatban biztos nem lennék vele mert idegileg kicsinálna mikor vele vagyok pár órát egy idő után ideges leszek a türelmetlensége miatt
júl. 30. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

akkor vannak pasijai csak nem tartosak, a szerencsétlenség és az h nem találja a megfelelöt is benne van a pakliban

ezt csak az tudhatja aki összeáll vele, lehet olyan pasikat talál akik nem akarnak komolyat

bármi lehet

júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elviselhetetlen természete miatt nem jön össze neki és nem is fog, míg ezen nem változtat.
júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki átlagon felüli kinézetű és úgy sem tud senkit találni akkor a természetével van baj. Nyilván idővel kiderül, hogy nem lehet vele kijönni vagy kibírni stb... Valami gubanc van az biztos.
júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos akar ő pasit??

Vannak nekem is gyönyörű, minden téren tökéletesnek látszó ismerős csajok az ismerettségi körömben. Mondjuk a lecet magasan tartják de dugó pajtijuk mindig akad.

júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nem megy neki, mert ő egy igazi picky girl, így nem felel meg neki akárki.
júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!