Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves vagyok, de zaklatókon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, de zaklatókon kívül senki nem akart tőlem semmit, ez marad örökre?

Figyelt kérdés

Szerintem szép vagyok.

Házas, 30 évvel idősebb pszichopatán kívül, aki 6 éve zaklat, senki nem akart tőlem semmit. Mondjuk sokat nyom a latba, hogy falun éltem mindig is, ahol nagyrészt nyugdíjasok vannak.


aug. 23. 07:27
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Bizonyos szint alá nem kéne menni, ez igaz. Bizonyos szint fölé viszont nincs értelme, főleg ha te magad nem tudod ezt a szintet hozni.
aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. 33 éves vagyok, 1.000 fő alatti falu, tele drogos rigókkal, öregekkel, meg egy-két olyan szintén szingli, korban is elfogadható magyarral, akiket az ellenségemnek sem kívánnék. Én csúnya és antifotogén is vagyok, szóval online ismerkedés felejtős. Te azt esetleg megpróbálhatod, persze ha belefér az életedbe és az idegi kapacitásaidba a távszarakodás, mert jó eséllyel az lesz, és nem 30-40 km, hanem 80-100-200...

Nálatok amúgy nem tudom, hogy van, de nálunk a többi nő/lány azért "elkelt". Most már jó ideje a nálam fiatalabbak esküvőznek. Szóval nem feltétlenül marad így örökre, főleg ha szép vagy. De azért azt is hozzátenném, hogy többségük keményen megalkudott. Jó, nem a gyógyegerekkel meg a züllött alkesz/drogos gyerekekkel, de még ezek a férjek is azt a kategóriát képviselik az én mércém szerint, hogy inkább egyedül, mint velük...

aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
41%
ja,tehát ha valaki nem a 2 milliós pesten lakik annak soha nem lehet fickója...aki 200 ezres városba lakik annak se,csak pest...én egy 4 ezer fős kisvárosba lakik,srácoknak,lányoknak,mind van valakije
aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
72%
12,az a baj,szerintetetk az is gyógyegér aki 40 hez közeledve szűz férfi,magába elvan stb,lehangolt
aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
60%
egyébként,a közelbe csak van város....felmész a társkeresőre oda irod 30 km es vonzáskörbe keresel férfiakat,nyilván úgyis ő fog utazni mert ő a férfi...ennyire nem vagy képes?
aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

#12 Plusz itt csak halál van, betegség, kórház és full leveszi az embert az életről. Persze a nyugdíjasok tudnak csesztetni, hogy mikor szülök, már 2 gyerekemnek kéne lenni stb. Nagyon romboló légkör.


A korombeli lányok is elmentek innen nagyrészt. Akik mondjuk osztálytársaim voltak, nem itt pasiztak be. Mondjuk ezt a fiatalon esküvőt se értem, aztán Tinderen van fent a pasija. Én fordított helyzetben vagyok, lány vagyok.

Tinderhez nincsen kedvem, nem vagyok nagy online ismerkedős, de tudom hogy az lenne, hogy egy valaki észrevenne, már én lennék a falu nevetség tárgya, vagy küldözgetnék egymásnak... Közösségi oldalakról sajnos a zaklatás miatt letöröltem magam, mert a fószer gyerekei is zaklattak, napi 30 fiókkal támadtak...

aug. 23. 08:56
 17/44 anonim ***** válasza:
Pont téged zaklattak?valamiért okkal azthitte a fickó lehet esélye nálad,lelkileg összevagy törve,remeteként élsz ezért őrültnek hisz
aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Nekedis elkellett volna menni,okkal maradtál ott
aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
70%
Hányan laknak ott?
aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Ja, hát igen, engem is amikor rondaságom, antifotogénségem és minden ellenérzésem ellenére, elkeseredettségemben mégis regisztráltam, rövidesen megláttak, és az egyik kattos turbó fokozatra kapcsolta a zaklatást, mert hát akkor ezek szerint én keresek valakit..., a többi meg (köztük is volt "mintaférj") terjesztette a hírt, kb. olyan stílusban, hogy na, a nyomorultnak ennyire fszhiánya van, hogy ott árulja magát... Szóval van benne egy ilyen kockázat, az tény.

A légkör itt is hasonlóan "jó" egyébként.

aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!