Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte sehol nem tudok ismerkedni 25 èves fèrfikènt?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben a netet használom ismerkedésre,de máshol nem igazán tudok kezdeményezni mit tanácsoltok?
júl. 16. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Netes ismerkedésből csak akkor lesz barátnőd, ha k*rva jól nézel ki.


Az élőben való ismerkedést ajánlom: például bulik, koncertek.

júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Add fel, törődj bele. Nekem is a net lenne az egyetlen ismerkedési lehetőségem - próbáltam, nem jött be, nekem úgy nem megy. Ilyen helyzetben egyszerűen nincs más opció, mint elengedni a témát, bármilyen nehéz is. Ha nem vagy az a típus, akkor szórakozóhelyen csak kínosan feszengenél. Új hobbit, ami vegyes, korban is passzoló társasággal "jár", csak emiatt magadra erőltetni semmi értelme, ha közben a hátad közepére sem hiányzik. Munkahely, meglévő ismeretségi kör pedig gondolom, nem jöhet szóba ilyen-olyan okokból, van ez így.
júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
mert nem vagy benne a top 20%-ban, amire a nők utaznak
júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dolgozz emberek között, tanulj kommunikálni, legyen részed mindenféle párbeszédben. Emberek között azt értem, hogy lakosság, azaz nem konkrétan néhány fix kolléga, hanem random betévedő ügyfelek, vásárlók, vendégek. Vagy ők jönnek hozzád, vagy te hozzájuk (szerelő, futár, ügynök). Van egy csomó szolgáltatás, szakma ami ilyen. Én így tanultam sokat és szereztem önbizalmat.

Online nem vagyok türelmes, egy rossz mondat/vélemény/nézeteltérés és kiábrándulok az illetőből. Személyesen meg bármi lehet. Ott minden érzékszervedet használhatod, sokkal könnyebb.

júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jah, válts állást valami minimálbéres csicska senki/eladónk, azt kezd el molesztálni a random vásárlókat hátha valamelyiket felszeded
júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Máshol miért nem tudsz ismerkedni?

"Nem igazán tudok kezdeményezni" - hát gyakorolj! Kezdd el még ma! :)

Ne úgy állj hozzá, hogy barátnőt keresel, mert akkor a görcsösség miatt úgysem fog menni. Élvezd az életet, próbálj csak beszélgetni. Apró lépések, tudod... Nem kell egyből a házasság, gyerekek. Valaki, akivel pár percet beszélgetsz. Valakik, akikkel pár percet beszélgetsz. Aztán egyre többet. Még többet...

júl. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy új embert kell megismerned. Én úgy csináltam anno, hogy végigzongoráztam fejben az ismerőseimet, átfutottam a mentett számokat, felvettem vele a kapcsolatot valahogyan. Bejött. :)
júl. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ismerősöket kihagynám.
júl. 17. 08:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor te nagyon szégyenlős lehetsz. ;) Több önbizalmat, aztán menni fog.
júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Online beszélgetésnél, videohívásnál nem termelődik oxitocin a szervezetben. Fújhatod, ott sosem fogod átélni a varázst, mint amikor belenézel egy másik ember szemébe.

25 évesen nem vagy elkésve semmivel.

Személyesen próbálkozz. Vagy add fel, engedd el a témát. Ha görcsösen keresed, elszalasztod úgyis.

júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!