Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves vagyok, de zaklatókon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, de zaklatókon kívül senki nem akart tőlem semmit, ez marad örökre?

Figyelt kérdés

Szerintem szép vagyok.

Házas, 30 évvel idősebb pszichopatán kívül, aki 6 éve zaklat, senki nem akart tőlem semmit. Mondjuk sokat nyom a latba, hogy falun éltem mindig is, ahol nagyrészt nyugdíjasok vannak.


aug. 23. 07:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Jövőben is kizárólag a nyugdíjas faluból fogadsz udvarlókat, avagy tervezel változtatni rajta?
aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
64%
ilyen nincs hogy faluba csak idősek laknak rajtad kivül,az iskolába ahova jártál ottis nyugdísas osztálytársaid voltak?ott se kelletél a srácoknak
aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

#1 A kormány változtathatna kedvezőbb ingatlan és/vagy albérlet árakkal, hogy ne kényszerüljön senki a szüleivel élni...


#2 Úgy látszik nem, pláne, hogy 90 % lány volt, a maradéknak taknya-nyála összefolyt. Korombeli nem lakik, az is esetleg 2-3 lány, a többi mind családos, idősebb. De kellettem volna az undormány citromsárgafogú buszsofőrnek, aki fogdozott, tényleg, őt kihagytam.

aug. 23. 07:55
 4/44 anonim ***** válasza:
39%

Mutass egy fotót.


28F

aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Mivel ide írtál, van interneted, ezálltal megnyílik a világ.

Társkeresőzz.

Közösségi oldalakat is használhatsz.

Elköltözhetsz.

aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
35%
Észre kellene venned a nem tökéletes külsejű srácokat is, akik próbálkoznak nálad.
aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Az véletlen lenne, hogy nálad csak zaklatók érdeklődnek? (Az kevés, ha csak te hiszed magadról, hogy szép vagy.)

Te akartál már valakitől valamit? „Ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez.” :-)

aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Melyiket a házas tatát, aki zaklat és pokollá teszi az életedet? Majd a feleségével fenyegetnek, feljelentenek becsületsértésért, mert szóltam, hogy álljon le, és pénzt követelnek, "papi" meg azóta se hagyta abba. Vagy melyikre gondolsz?


Meg a falu bikájára, aki végigdug minden lányt és utána "k..rvázza" a felesége és 2 gyereke mellől?

aug. 23. 08:15
 9/44 anonim ***** válasza:
83%
Oké kérdező, mivel szemmel láthatóan elzárod magad a javaslatoktól, és váltig állítod, hogy számodra nincs megoldás, akkor a kérdésed ilyenformán értelmetlen. 🤡
aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Milyen javaslat???? Itt ilyen emberek vannak, Pesten könnyebb lenne, tény.


Mondjuk te leállnál egy csúnya, sajátos nevelési igényű iskolába járó közmunkással? Aki fogyi? Ő apámat üldözte, az igaz....


Bizonyos szint alá nem igen kéne menni. A másik, hogy már 16 évesen bántottak a barátnőim, hogy úristen nincs barátja, szűz, ennek van barátja, annak nincs. Ezért nem is beszélek vele... Orvosnál is kigúnyolják az embert.

aug. 23. 08:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!