Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretnek parkapcsolatot, de egyszeruen nem talal ram a szerelem?

Figyelt kérdés

Nem igazan jarok sehova, alapbol eleg zarkozott vagyok

21/n


aug. 21. 08:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szeress belém. Amúgy meg legyél aktív és kezdeményező. Ha otthon üldögélsz, és nem is írsz rá senkire, abból nem lesz semmi.
aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát így nem is fog rád találni. Ha azt sem tudják, hogy a világon vagy, akkor honnan teremjen ott a szőke herceg az ajtódban? Ez nem úgy van, mint a mesékben, hogy reggel felébredsz, és ott áll egy srác előtted, vagy hogy a szomszédba beköltözik álmaid lovagja. Neked is ki kell venned a részed az ismerkedésből, próbálj közösségeket, barátokat keresni, eljárni programokra (ez lehet akár kiállításmegnyitó, könyvbemutató, író-olvasó találkozó, ismeretterjesztő előadás). Bár ha zárkózott vagy, akkor sanszos, hogy bárki közeledne hozzád, nem tudnál nyitni felé.
aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Na mondjuk ezeken a helyeken lehet legkevésbé ismerkedni.
aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hat koszi az otleteket, ezek a dolgok egyaltalan nem erdekelnek. Ezt meg ,hogy baratkozz ,jarj tarsasagba, konnyu mondani, baratokat sem olyan egyszeru szerezni, szolitsam le oket az utcan random vagy megis ,hogy kene? Elmeletben jol hangzik, csak hat a megvalositasa mar korantsem olyan egyszeru
aug. 21. 09:18
 5/28 anonim ***** válasza:
#4: Ha csak a kifogásokat keresed, úgy tényleg nem egyszerű. Akkor keress olyan dolgokat, amik érdekelnek.
aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem a kifogasokat keresem, nem igazan erdekel semmi
aug. 21. 09:23
 7/28 anonim ***** válasza:
#3: Miért ne lehetne? A közös érdeklődési kör már megvan. Én pl. egy konferencián ismerkedtem össze egy lánnyal (illetve ő velem :D). Bár felőlem diszkóban vagy a Szigeten is odamehetsz random valami félrészeg emberhez, esetleg az utcán is megkérdezheted valakitől, hogy mennyi az idő, de nem biztos, hogy sokkal több hasznát fogod venni.
aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
#6: Így végképp nehéz lesz. Mondjuk szerintem egy értelmes embernek nem kellenek olyanok, akiket semmi nem érdekel. Jobban jársz, ha befektetsz néhány macskába.
aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nyilvan lehet amugy ilyen helyeken is ismerkedni, csak ahogyan emlitettem is en nem igazan jarok sehova
aug. 21. 09:30
 10/28 anonim ***** válasza:
#8-cal kell egyetértsek. Kor alapján összeillenénk, de nekem sem tetszik, hogy semmi sincs, ami érdekelne. Kivéve ha arra gondolsz, hogy bulik, szórakozóhelyek nem érdekelnek, mert az engem se igazán. De ha meg szeretnéd beszélni priviben, akkor írj nyugodtan
aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!