Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretnek parkapcsolatot, de egyszeruen nem talal ram a szerelem?

Figyelt kérdés

Nem igazan jarok sehova, alapbol eleg zarkozott vagyok

21/n


aug. 21. 08:58
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hat most ez van, ezen igazabol nem tudok valtoztatni, sokat dolgozom, igy idom sincs hobbikra
aug. 21. 09:55
 12/28 A kérdező kommentje:
Meg ugy erzem amugy ,hogy ma mar olyan konnyen el lehet erni annyi embert az online vilag alltal, hogy mindenki nagyon konnyen potolhato, illetve emiatt nehez is "kitunni" a tomegbol. Ha rad unnak ninsc gond, egy pillanat alatt lehet talalni mast.
aug. 21. 10:01
 13/28 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, nem "nem talál rád a szerelem", hanem nem teszel aktívan azért lépést, hogy esélye legyen bármiféle szerelemnek, romantikus kapcsolódásnak kialakulnia. Nem tud hol kialakulni. Nem adsz az esélynek időt és teret, ahol kibontakozhatna. Elsődlegesen az érzéseidre figyelnek, ha te lennék. Mert úgy tűnik, nem érzed hogy te készen állnál ilyesmire. Nem bízol abban, hogy te valakinek tényleg fontos és nélkülözhetetlen lehetsz, és hogy specifikusan te kellenél. Mintha valami húsipar lenne ez, ahol pörögnek az emberek és már nem fontos a valódi kapcsolat. Ami igaz BIZONYOS emberekre. De ugyanúgy vannak, akik olyanok mint te.
aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igen, van igazsag abban amit mondasz, bar en ugy erzem keszen allok, inkabb csak sok negativ tapasztalatom volt, sokat csalodtam az emberekben
aug. 21. 10:24
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem jársz el sehova.

Gondolom interneten se ismerkedsz akkor mégis hogy találna rád a szerelem


Ezenkívül hogy csalódhattál ha nem is volt semmi. Vagy ez vmi trauma gyerekkorból? Kiközösítés stb?

aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan, én is szeretnék kapcsolatot ;)

28F

aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ne szóljátok le a kérdezőt, teljesen megértem !Már azért is, mert átérzem a helyzetet !

A közösség, társaság, hobbi stb ötletek jók, de nem maradéktalanul ! Én is próbáltam ezeket, de pl kirándulócsoportban 40 +os keserű nők akartak rám mászni, a társaságban a magányos ember sodródik, vagy fulladhat. Hobbinál pedig olyan életkori eltérések lehetnek,amik kizárják az ismerkedést.

Nagyon sok az olyan magányos, aki nem harsány, nem extrovertált. Látva sok ember életét, hallva a sorsukat kezdem azt hinni, hogy nagyon sokunknak nem adatik meg a szerelem, vagy ha igen, akkor az nem tartós :/


F

aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nyilvan ismerkedtem mar, olyankor ertek csalodasok
aug. 21. 11:05
 19/28 anonim ***** válasza:

Hogy nézett ki az ismerkedés?

Mert most pl Tinderen eléggé érthető lenne mert az egy alkalmira tervezett app stb

aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Rám sem akar rátalálni :/

Igaz, nem is keresek aktívan most senkit. Meg én nehezen leszek szerelmes, nekem több kell, mint egy szép arc vagy mell. Rám eddig csak olyanok akartak eddig "mászni", akik nem jöttek be, így marad az egyedüllét.


F

aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!