Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőm vegán, emellett van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm vegán, emellett van még néhány ételallergiája, plusz nagyon válogatósan eszik. Pasik, ez nálatok kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek nem volt még pasija, nem tudom, hogy ez mennyiben befolyásolja a társkeresést. Nem lehet vele beülni sehová, mert hús vagy tej a legtöbb ételben van, ha meg nincs, akkor meg az egyéb ételallergiája szól közbe. Emellett pedig iszonyat válogatós abból a szűk halmazból is amit ehet, viszont étvágya van rendesen, gyümölcs/zöldségtől nem lakik jól. Végeredményben minden nap főz magára, amikre órák mennek el, és ha megyünk közösen nyaralni, akkor a kaja mindig probléma nála. Kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire gátolja a pasizásban, függetlenül attol, hogy hogy néz ki, vagy milyen a személyisége.

aug. 20. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak vegán pasik is akiknek még imponáló is lehet, hogy ha ő is.


A pontosság véget melyik fajta vegán?


Kerül mindenféle állati eredetű terméket (ruha, stb.) vagy csak nem eszik állati eredetű termékeket?

Rajtad is számonkéri, hogy legyél vegán?


Akik csak étkezésben tartják ezt azok nem egészen számítanak vegánnak mert az mögött egy eszme is van de így azonban sokkal könnyebben találhat olyan párt aki azonban eszik húst és el is fogadhatja azt.

Míg egy valódi vegán jóval kevésbé vagy inkább egyáltalán nem tolerálja majd ha a párja húst eszik.

aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnődnek nincs miért aggódnia, ez azért nem olyan nagy dolog. Ha toleráns, normális pasit sikerül kifognia, az ebből sem fog ügyet csinálni ha a lány nem olyan, aki mindenkire rá akarja erőszakolni a vegánságot. Ismerek olyan nőt, aki ugyanúgy vegán és azon sértődött meg hogy a férje vett magának szalámit 😀 Nekem ez már sok lenne, de látod, ezt a nőt is elvette egy húsevő feleségül 😀
aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, fordított teoretikus felállásra válaszolnék. Nekem azzal gondom lenne, ha soha sehova sem lehetne elmenni együtt étkezni, vagy folyamatosan lemondana számomra fontos eseményeket, mert "jaj, ott nem tudnék mit enni" (pl. esküvőket). Budapesten lakom, itt azért van némi választék olyan helyekből, ahol van vegán fogás, sőt vegán éttermek is vannak, párommal elmennék ilyenre, ha neki nem gond, hogy esetleg más társasággal megyek nem vegán helyekre. Nyaraláson évi pár napba nem halok bele, ha nem éttermezünk.
aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik, hanem hogy "jócsaj"-e, már bocsi, hogy így fogalmazok.

Egy kollégám is hasonló, ő amúgy szinte modell kinézetű. Sosem volt gondja a párkereséssel. A férfiak meg egyből elkezdik sajnálni, ha szóbakerül az ezerféle ételallergiája. Viszont aki nem olyan jó nő, ott jönnek a kifogások és akadály lesz.

Vagy... Keres nem ilyen felszínes férfit. Aki olyannak szereti, amilyen és nem csinál ebből akadályt. És nem hátrány, ha lehetőleg ő is vegán.

aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. De sokkal fontosabb a személyisége, illetve van-e kölcsönös vonzalom.
aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%
Elég idegesítő barinőd van. Vegán és még válogat is közben hallgathatod a korgó gyomrát, mert nem lakik jól. Egy normális férfi se maradna meg mellette. Ha lenne barátja, akkor családjához nem tudja meghívni egy vasárnapi ebédre. Szerintem változtasson magán, mert ez így nagyon gáz.
szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!