Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen külsővel milyen esélyekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel milyen esélyekkel indulok a csinos nőknél?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok magas 167 centi vagyok valamint ilyen nagyon vékony szemüveges fejem van, nagyon vékony vagyok de már három éve keményen edzek, pici izom már látszódik a karomon meg a hasamon, de így is genetikailag valamiért az alkatom nagyon vékony


Nagyon hasonlítok a fiatalkori Hawkingra


[link]


aug. 15. 20:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%
Jobb, mintha a már nem fiatal Hawkingra hasonlítanál.
aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%

Legyél milliomos vállalkozó vagy programozó és lesz csajod.

Pénz nélkül ha kicsi a farkad is akkor csak egy nyomi vagy a szemükben és totál felesleges próbálkozni vagy csajozáson gondolkodni

aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%
Én még nála is rondábban nézek ki. Hihetetlenül kicseszett velünk a sors, pedig nem is vágynék toppmodell barátnőre. A ronda nőket is sajnálom persze.
aug. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
32%
Csak szerintem baromi cuki a fuatal Hawking? Nekem ő volt az egyik tinikori crushom.
aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Amúgy Hawkingnak 2 felesége us volt, úgyhogy amint látjuk így is meg kehet oldani.
aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!