Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen külsővel milyen esélyekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel milyen esélyekkel indulok a csinos nőknél?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok magas 167 centi vagyok valamint ilyen nagyon vékony szemüveges fejem van, nagyon vékony vagyok de már három éve keményen edzek, pici izom már látszódik a karomon meg a hasamon, de így is genetikailag valamiért az alkatom nagyon vékony


Nagyon hasonlítok a fiatalkori Hawkingra


[link]


aug. 15. 20:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
És pont ilyen szemüvegkereted van?
aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Saját tapasztalatomból ítélve esélytelen egy ilyen helyzet.
aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2. De akkor mit lehet tenni?
aug. 15. 20:38
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Biztosan van erős oldalad, olyan dolog amiben jó vagy. Azt kellesz bevetni a nőknél vagy nagyon sok pénz kell.
aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, a magad szintjén keresgélj és felejtsd el a csinos nőket.

Bár szerintem ez troll kérdés.

aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is troll kérdés. Olyan csúnya fiút sohasem láttam mint amilyen azon a képen van.

31/N

aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6. Mi a csúnya benne?
aug. 15. 20:49
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
7. Előnytelen a frizura és a szemüveg. A többi testi adottság azt nem kritizálnám arról nem tehet.
aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

#3 „De akkor mit lehet tenni?”

Bízni a szerencsében.

aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Pont egy ilyen általad leírt fiatal fiú ül velem szemben most egy tanfolyamon. Már házas és gyereke is van. Nekem nem vonzó, de valaki másnak igen. Mindenkinek más tetszik.
aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!