Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társadalmilag kevésbé elfogadó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmilag kevésbé elfogadóbb hogyha egy férfi válogat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elfogadottabb az, ha egy nő válogat, de ha egy férfi teszi ezt sokkal inkább látják defektesnek, lelki sérültnek, férfiatlannak, melegnek tartják mintha egy nő tenné.
aug. 15. 15:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Aztán minimálisra csökkenti, belemegy egy szar kapcsolatba ahol csak szenvednek, születik gyerek és az a szegény csöppség fogja ezt jól megszívni. Tapasztalatból mondom volt ebben részem, nem szeretném szüleim példáját követni és nem akarom senki életet se tönkre tenni.
aug. 15. 16:04
 22/29 anonim ***** válasza:
57%

Társadalom, környezet tökmindegy.

Elvárás, hogy neked férfiként nőd legyen, az mindegy hogy milyen.

Akit 25-30 év felett tartósan nő nélkül látnak, arra rögtön az a rekció hogy biztosan meleg, valami baj van a fejével stb.

Meg különben is, mi a g*cit képzel, hogy neki nincs nője, mit képzel hogy válogat.

Miért nem jó neki egy 10/2-es kövér nő is, hm?

Igaz akik ezt mondják, nekik olyan van amilyet szeretnének, nem pedig olyan amilyen jut.

Az ilyen válogatós f@szanak kutyában a helye típusú felfogástól meg a hányinger rámjön.

aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
#20 olvasd már el normálisan mit írtam ember. 🤦‍♀️
aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból és őszintén kérdezem töletek. Mikor azt mondjátok, hogy ezzel az emberrel biztos baj van, mielőtt szálkát keresitek a szemetekben, megtaláltátok a sajátotokban a gerendát? Ilyenkor mit éreztek amikor azt mondjátok, hogy biztos baj van vele? Magatokkal szemben van önkritikátok? 23-as válaszoló ezt mindig megakartam itt kérdezni ezt és most megtettem.
aug. 15. 16:11
 25/29 A kérdező kommentje:
Aki lelkileg egészséges nem ítélkezik én ezt vettem észre.
aug. 15. 16:13
 26/29 anonim ***** válasza:
40%
Én pont hogy örülnék ha lennének igények a férfiak részéről.
aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

"nem tetszenek neki a koca nők"


A koca szóval van a baj. Azzal senkinek semmi baja, ha leírod, hogy nem vonzanak a kövér nők, de itt ilyet nem olvasni, itt bálnákról meg tankokról beszéltek. Ezen normális ember is kiakad.

aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%

"ugh tényleg engedte az exed seggből szájba? :o most mindenki irigykedik"


Pasik max. Abból is a hányadék fajta.

aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
42%
Undorító az ilyen férfi!!!
aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!