Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akiknek viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek viszonylag későre lett barátnőtök, utána észrevettetek bármilyen változást a társadalmi megítélésetekben?

Figyelt kérdés

Mai világban azért sok ilyen jelenség van, hogy egyre nehezebb párt találni. Persze nem egységes ilyen szempontból sem a kép, mert egyeseknek úgy tűnik könnyen megy, gyakran is váltanak partnert, másoknak meg évekig nincs senkije.

Tudom, hogy általában azt mondják teljesen magánügy ki él egyedül és ki párkapcsolatban, de a társadalmi megítélés alapján ma is lúzernek tartják az olyan férfit, akinek hosszú ideje nincs barátnője. Férfi társaságában azért mert nem tud sztorikat mesélni, nők szemében is gyanús, hogy gond van az illetővel és rokonságban is folyamatosan kapja az olyan jellegű kérdéseket, hogy miért nincs, miért nem jár el ismerkedni, stb.

Ha mégis hosszabb idő után mégis csak összejött, akkor hogyan reagált erre a környezet? Volt bármi érdemi változás vagy éreztétek hogy másképp néznek ezért rátok?



2023. márc. 13. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Férfi társaságában azért mert nem tud sztorikat mesélni"


Nem kéne ilyen társaságba járni.

2023. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban igan, hogy sokkal lazábban álltam a nőkhöz.
2023. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen változás nem történt.

Mintha az életemben lett volna egy 3 éves időszak, amikor úgy éreztem minden rendben, sínen vagyok, aztán szakítás után újra visszakerültem abba az állapotba, hogy minden egy rakás szar, semmit nem érek, céltalan az egész létezés.

Szóval nem lett könnyebb utána ismerkedni, nem vettem észre változást a társadalmi megítélésemben se addig amíg kapcsolatban voltam, se utána.

Az egész nem jelent semmit. Mostmár 4 éve vagyok egydül, de nagyjából az új kapcsolatra semmi esélyem nincs.

2023. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

semmi nem változott.

egy átlagos haveri körben általában több olyan arc is van, aki ilyen-olyan okból az átlagnál nehezebben ismerkedik, vagy jól elvan tartósan egyedül is, vagy nagyon válogatós. pusztán ezért nem tartják az embert lúzernek.

ha viszont a nehéz ismerkedés oka a feltűnő életképtelenség vagy látványosan alulfejlett társas készségek, akkor igen. (de az emiatti megítélés meg nem fog változni akkor sem, ha összeszedsz valakit)

2023. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtte és utàna sem jobb a helyzet.. inkább magamnak kellemetlen hogy mások kavarnak jobbra balra egyik kapcsolatba be a másikbol ki mintha csak egy Lime rollert tennének le a jàrdàn vagy vennének fel.. Addig én alig tudok kapcsolatot kialakítani.. De a kérdésre válaszolva emiatt sosem néztek le vagy kérdőjelezték meg a férfiassàgomat max csak itt gyk-n :D
2023. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!