Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társadalmilag kevésbé elfogadó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmilag kevésbé elfogadóbb hogyha egy férfi válogat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elfogadottabb az, ha egy nő válogat, de ha egy férfi teszi ezt sokkal inkább látják defektesnek, lelki sérültnek, férfiatlannak, melegnek tartják mintha egy nő tenné.
aug. 15. 15:06
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Na igen ezzel az irreális elvárásokkal is szoktak jönni, de nem ezt nem tudom hova tenni, mert nem tudok bárkibe bele szeretni, csak abba tudok aki megfog, így tényleg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem azt mondom, hogy a nők nem kapják meg ezt, de én úgy érzem mi férfiak jobban megkapjuk ezt, lehet azért, mert elterjedt az a nézet, hogy nekünk szinte mindegy csak lyuk legyen, ezáltal beérjük az úgymond kevesebbel és mivel én nem vagyok ilyen mintha ufo lennék.
aug. 15. 15:17
 12/29 anonim ***** válasza:
42%

Exem is nagyon válogatós volt.

Nem volt elég neki hogy szép legyen egy nő meg okos, hanem még pénzt is akart.

Mivel nem talált okosat és szépet és gazdagot, így 54 évesen is vár az igazira .

Szíve joga!

aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
Alap, hogy egy férfi is válogat.
aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%
Van ilyen mondás, hogy "válogatós f.sznak kutyában a helye". Szexre szerintem sokkal kevésbé válogatnak a férfiak, de kapcsolatra ugyanúgy, mint a nők, házasságra meg talán még jobban is.
aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
44%

15 ez amúgy igaz valahol. Házasságra tényleg valami nagyon olyannak kell lenni, hogy nem is tudom. Vagy kb nem mer nemet mondani rá a pasi aahah


De a többi is logikus, mert szex lehet bárkivel nagyon jó. De a teljes időt együtt tölteni hónapokig vagy évekig meg más is kell. Teljes életen át meg pláne. Nem a férfiak a logikusabbak? :D

aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%

Ez csak akkor van, ha olyan válogat aki amúgy hivatalosan nem tehetné meg.

A társadalmi elvárás az, hogyha nem vagy jóképű, akkor el kell fogadnod a kövér/csúnya nőket.

aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

17

Nem-nem

Az a társadalmi elvárás, hogy ha nem vagy jóképű, akkor ne rinyálj, hogy nem kellesz a szép css

ajoknak.

aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
39%

Valószínűleg azért mert egy nő úgy válogat (legalábbis én úgy tettem) hogy nem a szőke herceget kerestem, hanem aki úgy bánik velem mint ha hercegnő lennék. Nem a tökéletes külső volt az elsődleges, hanem a jelleme, a kedvesség, tisztesség, hűség stb.


Még sok férfi úgy válogat hogy "hát ennek nem olyan jó a segged" vagy úgy hogy "hát az exem több mindent megcsinált az ágyban, engedte popsibol szájba" stb.


Persze vannak kivételek, ha egy pasi azért válogat mert nem akarja beérni egy hisztis pcsval akkor azt nagyon jól teszi.

aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
57%
#19 ugh tényleg engedte az exed seggből szájba? :o most mindenki irigykedik.
aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

Nem feltétlenül a társadalom, inkább a környezet. Nemrégiben hallottam huszonéves csajokat beszélgetni egy srácról, akit azért fikáztak, mert nem jött össze egy csajjal, és le sem feküdt vele, és ez szerintük gáz meg gyerekes viselkedés a srác részéről. Szerintem eléggé témába vág…

Én ezt a nyomást inkább úgy fogalmaznám meg, hogy mi férfiak nem tökölhetünk túl sokat a társkereséssel, mert akkor csak magunkat szopatjuk. Már eleve ott kezdődik a dolog, hogy a párkeresés szempontjából aktív, elsősorban fiatal korosztályt tekintve jelentős a férfikonkurencia, ami az évek előrehaladtával csak rosszabb arányba tolódik. Így, ha egy férfi nem akar hátralevő életében kínlódni, az kénytelen iparkodni és minimálisra csökkenteni a válogatást.

aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!