Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy művelt, intelligens férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy művelt, intelligens férfi nem fog kikezdeni egy foglalt nővel?

Figyelt kérdés
Vagy ha eléggé kívánja, vonzódik hozzá, és a nő is mutat étdeklődést felé akkor igen?

aug. 6. 13:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Elso az lenne hogy hagya el ertem a csavot masodik ha lezarta biztosan akkor lehetne valami..
aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam bele a kérdésbe, hogy az intelligens férfi is foglalt... Tehát csak szeretői viszony lehetne.
aug. 7. 22:42
 23/27 anonim ***** válasza:
22. Miert nem szalsz ki a kapcsolatbol ? Nincs benned semmi erkolcs vagy bontudat?
aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, vele akarom élni az életemet, szuperül kiegészítjük egymást, felnézek rá, DE!! már szexuálisan nem izgat, nem kívánom. Kb. Kéthavonta letudjuk.
aug. 7. 23:05
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
24. Ez akkor sem jo.. ha szeretned akkor nem akarnad becsapni..
aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tehát egy egész életet szeretői viszony fenntartásával képzelsz el? Fura fogalmaid vannak a szerelemről. Én készséggel elhiszem, hogy szereted a férjedet, de hogy ez a szeretet nem szerelem, az is biztos. Úgyhogy ne szeretőt keress, hanem szerelmet.
aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hagyjuk az én helyzetemet, nem erről szeretnék irogatni, inkább a kérdésre adott vélemények érdekelnek!
aug. 8. 07:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!