Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem tudom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom elviselni, hogy sikertelen vagyok a nőknél, a társkeresésben. Attól félek, bele fogok őrülni... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mondják meg, mi a baj velem, csak a "kedves vagy, aranyos vagy" szöveg megy...

júl. 27. 00:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
45%
40fincelt a Chad Lázár János moggolta. Bocsi Tigris.
júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül veled van a hiba sokan vagyunk ìgy mint te. Rendezkedj be az örök egyedüllétre és ha szerencséd van majd megtetszel valakinek.
júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
57%

A külsőd nem elég jó és nem tudod semmi mással kompenzálni.

A külső az első, Ennek legalább átlagosnak kell lennie ÉS ehhez kell jó szociális érzék (tehát legyél nagydumás és menő, társaság közepe ember) és/vagy megfelelő státusz, vagyon, pénz. De igazából itt is a külső, pontosabban a külsőségek a lényeg. Nem az számít, hogy valóbanvan-e pénzed, jól bánsz-e a pénzzel, hanem a magamutogatás. Kocsi, óra, ruhák- ugye ezekre szokták mondani, hogy "stílus".

A szövegelési kényszer is egyfajta magamutogatás, amikor mindig mindenkit túl akarzs dumálni, angyot akarsz mondani és nyilván legtöbbször ferdítesz, sőt akár hazudsz is a dolgokról.

Én ezt figyeltem meg, hogy ezek a dolgok amelyek célra vezetnek.

júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19%

40f incel egy kisgyermek átoperáló “progresszív” neoliberális dagadt bumburják.

Konzervatív értékeket hirdet közben szidja a konzervatív irányzatot...

júl. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
23%

Konzervativ baloldali vagyok.



Progressziv? Igen. Neoliberalis? Nem.



40F incel

júl. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
18%

Akkor menj Amerikába ott műtik át a gyerekeket bizonyos államban mint vmi rutinműtét.


Így mát érthető miért vagy incel.


39f incel

júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
16%

"Így mát érthető miért vagy incel"



Akkor te is atmutod a gyerekeket, mert incel vagy.



40F incel

júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
23%

Incel vagyok de konzervatív incel és te vagy a ritka példány aki azért incel mert ultra-liberális.

A legtöbb incel konzervatív ( a szó pozitív értelmében ). Te valószínúleg röhögtél pl. a blaszfémiáról amit elkövettek a franciák az olimpia megnyítóján, amit pedig még a nagy progresszív országokból is sorra ítélnek el a befolyásos vezetők, lapok, közösségek.


39F incel


ui: elmebeteg vagy 40f incel

júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
16%

Vagyis jobboldali konzervativkent azt vallod, hogy jo, ha az ujraelosztas egyenlotlen, es oligarchak kezeben kozpontosul. Ugye, ezzel az a baj, hogy a nok is a szexualis burzsoazia "kezeben" (farkan) fog kozpontosulni.



A jobboldali konzervativ rendszer antidemokratikus, a par % oligarcha uralkodik a 90+% tobbsegen, aki eltartja oket.



Vagyis nem ertem, hogy egy incel hogy lehet konzervativ jobboldali......



40F incel

júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%
40fincel Lázár lenyomott téged malaj tigris.
júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!