Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem tudom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom elviselni, hogy sikertelen vagyok a nőknél, a társkeresésben. Attól félek, bele fogok őrülni... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mondják meg, mi a baj velem, csak a "kedves vagy, aranyos vagy" szöveg megy...

júl. 27. 00:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Edzés, tanulás, jó munka amit szeretsz, hobbik, amiket szeretsz, hogy ez előbbiekkel is foglalkozz, ne csak a nőkkel, igényesség, stílusos öltözködés, kommunikációs képességek fejlesztése.
júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Sajnos szinte csak erre tudok gondolni, hogy sohasem fogom megtalálni a társamat...


Elkezdtem sportolni, leadtam 40 kilót (most 80 vagyok), jártam pszichológushoz is, vannak érdekes hobbijaim (rajzolás, festés, zsugorfóliázás, fotózás, túrázás, helytörténeti kutatás), vannak álmaim, vágyaim, céljaim...


De nem kellek senkinek sem. Többnyire még egy randiig sem tudok eljutni, csak a hülyítes megy...


Már ott tartok, hogy tulajdonképpen semmiben sem lelem örömöm... Fáj a magány, nagyon fáj...

júl. 27. 01:15
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz ilyen kevés infó alapján pontos választ adni. Szerintem az online társkeresőkön a "kedves vagy, aranyos vagy" kb. 99.9% eséllyel annyit tesz, hogy külsőre nem jössz be a nőnek. Én is megkaptam már ezt nem egyszer, de volt, akinél egyértelmű volt, hogy bejövök neki. Pedig az ismerkedős szövegen nem szoktam változtatni. Ha egy nőnek bejössz, adni fogja alád a lovat. Nem lesz flegma.
júl. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%

#2: ezzel a hozzáállással, hogy folyton csak a hiányra fókuszálsz, és kvázi ebbe a fajta gondolati ördögi körbe zárod magadat, nem is sikerülhet. Valahogyan ki kellene zökkentened magadat ebből.

Ami pedig a "hülyítést" illeti, én is pánikszerűen menekülnék olyantól, aki a boldogságát tőlem (vagy más hozzám hasonlótól) akarná függővé tenni.

júl. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ez kábé olyan, mintha egy éhezőnek mondanád, hogy ne foglalkozzon vele, hogy éhes, és akkor majd talán lesz mit ennie
júl. 27. 01:39
 6/32 anonim ***** válasza:
43%
#5: rossz a hasonlat, a szexhiányba nem halsz bele.
júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%
#5: ja, és nemcsak rossz, hanem pl. a nőkre nézve kifejezetten sértő (tárgyiasító) is.
júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

6


Nem a szexről van szó, te buta!

júl. 27. 01:53
 9/32 anonim ***** válasza:
27%
#8: mert te mégis mit értesz "éhség" alatt, nyomika?
júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9


Szerelmet

júl. 27. 02:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!