Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 32 évesen még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 32 évesen még soha nem volt párkapcsolatom, sőt közelebbi, bizalmi kapcsolatom sem nővel, akkor a hiba az én készülékemben van?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam már ismerkedni 16 éves koromtól, egészen mostanáig nőkkel, és a vége mindig vagy letiltással, vagy ghostolással végződött. Több nő azt állította, hogy bolond, őrült vagyok, és ezt le is írták nekem. Ha idáig 30-35 nő így vélekedett rólam, akkor nem velük van a probléma, hanem inkább velem, igaz?

júl. 26. 20:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
31%

"lehet, hogy az incelek azt mondják, hogy mindenki másban van a hiba, kivéve bennük..."

Pont nem ezt mondják

Azt mondják a hiba bennük van, mert nem születtek elég vonzónak hogy a nők szeressék őket. Ezt a tragédiát igyekeznek feldolgozni, vagy épp megoldani, kinek mi a célja. Az hogy a nőknek fáj a tény hogy a párválasztás elsősorban rajtuk múlik az nem azt jelenti hogy az incelek elsősorban rájuk haragudnának. Csak azok akik végül így tudják feldolgozni a helyzetetet, csakis ezen a módon. Ők nyomorult életük végéig gyűlölni fogják a nőket, mert csak így tudják kezelni a problémájukat

júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Incelek nem léteznek, ezt a kifejezést az interneten találták ki, és 2022 elején kezdett először terjengeni több platformon. De amúgy ilyenek nincsenek.
júl. 27. 19:30
 23/31 anonim ***** válasza:
35%
A gyk-n pedig ha megìrsz egy igazsàgot ami egy kicsit is kellemetlen a nők szemszögéből màr incelnek titulàlnak
júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Van értelme az életnek párkapcsolat és család alapítás nélkül is pl valaki egészségügyi okból nem tud szülni...

Nem kell dramatizálni ha nem kellek senkinek.

Amúgy meg ha akarok tudok találni olyat akivel össze illek. Az incelség szerintem lustaság. Többet lehet ismerkedni, önvizsgálat, mi a baj a viselkedésemmel..

Jópár csúnya vagy semleges kinézetű pasit láttam kb átlag anyagi helyzetben tőle szebb barátnője van. Egy incel ha nem viselkedne taszítóan és sok nővel ismerkedne akkor idő kérdése hogy találna valakit.

Én pl azért nem találtam mert a szivem mélyén nem is akartam egy kapcsolatot a sok nyűg miatt, elvárások, megfelelni, félni hogy rosszul alakul, megszeret mást vagy nem leszek elég jó neki..

júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
38%

"Incelek nem léteznek, ezt a kifejezést az interneten találták ki, és 2022 elején kezdett először terjengeni több platformon. De amúgy ilyenek nincsenek"

Szóval a kérdésed alapján egyértelműen incel vagy, de szerinted incelek nem léteznek?

Hát téged sem az eszedért szeretnek otthon az is biztos

júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
#25 Figyelj csak ide picim! Te minek alapján kategorizálsz bárkit, bármilyen státuszba, egy anonim platformon. Milyen pszichológiai képzést kaptál, ami alapján veszed a bátorságot, és bárkinek leírsz egy ilyen marhaságot? Én akkor fogom elfogadni, és validálni, hogy ez a kifejezés létezik, amikor majd valamelyik szakkönyvben, amely a pszichéről szól, megjelenik. Addig pedig nem nézem ezt semmibe. Milyen érdekes, csak a nők dobálóznak ezzel a kifejezéssel ezen az oldalon. Vajon miért, mit akarnak elérni vele?
júl. 27. 19:55
 27/31 anonim ***** válasza:

26, nem 2022-ben jöttek be a fogalom, ezen az oldalon már régebben is létezett a kifejezés. Másrészt a pasik ragasztják magukra, ők hozták és erőszakosan terjesztették az oldalon. Mostanra szitokszó lett teljes joggal (az oldalon, mert a való életben a kutya nem használja és kb senki nem ismeri) és aki incelnek titulálja magát az mind a saját ízlése szerint alakítja a fogalmat.

Ettől még a fogalom létezik, használják.

júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%

"Milyen érdekes, csak a nők dobálóznak ezzel a kifejezéssel ezen az oldalon."

Hát férfi vagyok, és nem tudom érteni amiket összehordasz

"Te minek alapján kategorizálsz bárkit, bármilyen státuszba, egy anonim platformon."

A kategorizálás teljesen normális emberi dolog, szükségszerű emberi kezelése a világ dolgainak, csak hogy tudd

"Milyen pszichológiai képzést kaptál, ami alapján veszed a bátorságot, és bárkinek leírsz egy ilyen marhaságot?"

Nem mondtam pszihológiai véleményt itt senkiről, az incelség nem pszihológiai állapot. Tehát egész nyugodtan kategorizálhatok a megadott információk alapján, egész pontos képet adnak az emberek hozzá magukról.

"Én akkor fogom elfogadni, és validálni, hogy ez a kifejezés létezik, amikor majd valamelyik szakkönyvben, amely a pszichéről szól, megjelenik."

Szived joga! De a megírt kérdés alapján te akkor is incel maradsz, ha te leszel a legnagyobb tagadójuk, vagy akár gyalázójuk.

Szóval csak önmagadat fogod gyalázni és tagadni.

júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
20%

Olyan férfiak léteznek, akik nem akarnak párkapcsolat nélkül élni, de mégis kénytelenek, mert a nők 90%-ának eltúlzott igényei miatt nem nem felelnek meg senkinek. Őket nevezik némileg gúnyosan incelnek.


Ha nem vagy egy gazdag görög isten, nagyon nehéz dolgod van. Viszont ezen tudsz változtatni. Elmehetsz kondizni, öltözhetsz elegánsan, dolgozhatsz, amennyit csak bírsz, és gyűjthetsz némi tőkét, amit befektethetsz, és akkor talán egy középkategóriás nőnek már megfelelsz. Ha a befektetéseid elég pénzt hoznak, talán már a magasabb kategóriákban is nézelődhetsz, de maradj nagyon sportos és izmos kinézetű, hogy biztosra menj.

júl. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
34%
29 ez igaz. Àtlagos kinézettel àtlagos fizetéssel esélytelen a dolog. Elkezdtem kondizni lett egy kövér baràtnőm egy rövid időre, most a jó fizu kell màr csak talàn lesz egy àtlagos csajom is 😃
júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!