Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 32 évesen még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 32 évesen még soha nem volt párkapcsolatom, sőt közelebbi, bizalmi kapcsolatom sem nővel, akkor a hiba az én készülékemben van?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam már ismerkedni 16 éves koromtól, egészen mostanáig nőkkel, és a vége mindig vagy letiltással, vagy ghostolással végződött. Több nő azt állította, hogy bolond, őrült vagyok, és ezt le is írták nekem. Ha idáig 30-35 nő így vélekedett rólam, akkor nem velük van a probléma, hanem inkább velem, igaz?

júl. 26. 20:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Igen, veled.


Nekem is voltak elutasításaim életem során, de 1x se kaptam semmilyen negatív jelzőt.

júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 Hát igen, de azért gondolom nem 35-ből 35x utasítottak vissza 16 év alatt.
júl. 26. 20:40
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem annyiszor. Mindig is megválogattam kikkel állok le ismerkedni. Szerintem a 20-30-as éveim között jó ha 10 potenciális nő szóba jött, mondjuk gyorsan kiderült részemről, hogy a többséggel nem egymást keressük. Aztán 32 évesen megtaláltam azt akit kerestem, persze akkor azért volt már egy igen erős kritérium, hogy minek kell megfelelnie, tudtam kit is keresek, így azért gyorsan ment a szortírozás.
júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Ha letiltanak meg egyenesen őrültnek neveznek, akkor nyilván furán közeledsz, nem veszed a lapot, hogy valakit nem érdekelsz.
júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Miért gondolták, hogy bolond vagy?

Ahelyett, hogy, mint a bulldog addig mész neki a falnak, ha ki akarsz jutni, amíg áttöröd a falat, sokkal célravezetőbb megkeresni az ajtót.

júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Olyat soha nem csináltam senkivel, ami szerintem pl ijesztő lenne, olyat csináltam sajnos, hogy rá akartam erőltetni magam arra a személyre, aki nekem nagyon megtetszett külsőre, és belsőre is.
júl. 26. 21:05
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

A nem kívánt nyomulás "erőltetés" jelentsen ez bármit is épp elég ijesztő.

De, gondold végig, miket tettél, mondtál, oka van, ha senki nem kér belőled, sőt, ilyen durván állítanak le.

Nem kell leírni, de magadban tedd tisztába a dolgokat.

júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Konkrétan mit csinálsz, követed őket vagy a munkahelyükön zaklatod?
júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%

A nők túlzásba tudnak esni eléggé, ami letiltásokat, ghostolásokat illeti.

Viszont, ha mindenkivel így végződik, valami alapja biztos van. Van egy ismerősöm, ő kicsit fiatalabb, de nagyon hasonló cipőben jár. Azt kell mondanom, hogy nem igazán jó pasi kinézetre, és ennek ellenére nagyon próbálja magát ráerőltetni a lányokra. Túlságosan kétségbeesetten próbálkozik már időnként,és szinte megszállottjává válik a kiszemeltjének, ezért sokan betegnek tartják.

Nem lehet, hogy nálad is valami hasonló van?

júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ha többször is ilyen visszajezést kaptál, akkor biztos, hogy te csinálsz valamit nagyon rosszul.
júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!