Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 32 évesen még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 32 évesen még soha nem volt párkapcsolatom, sőt közelebbi, bizalmi kapcsolatom sem nővel, akkor a hiba az én készülékemben van?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam már ismerkedni 16 éves koromtól, egészen mostanáig nőkkel, és a vége mindig vagy letiltással, vagy ghostolással végződött. Több nő azt állította, hogy bolond, őrült vagyok, és ezt le is írták nekem. Ha idáig 30-35 nő így vélekedett rólam, akkor nem velük van a probléma, hanem inkább velem, igaz?

júl. 26. 20:31
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
#8 Dehogy, ilyeneket nem, olyan volt, hogy amikor már nem írt semmit, akkor hívogattam telefonon, hogy mi a probléma? Próbáljuk meg újra.
júl. 26. 21:38
 12/31 anonim ***** válasza:
22%
Megértelek nem könnyű. Annyi viszont hogy ha nem ìr vissza inkább töröld te. Legyen önbecsülésed és ne engedd h szórakozzon veled.
júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%
Igen. 20 felett már biztosan valami baj van (tapasztalat), 24-25 felett pedig komolyan szakemberhez kell fordulni.
júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
A te esetedben valóban nálad van a probléma. Ha többször ugyanazzal a meglehetősen furcsa indokkal utasítanak vissza, akkor tényleg lehet a dologban valami.
júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%

"Igen. 20 felett már biztosan valami baj van (tapasztalat), 24-25 felett pedig komolyan szakemberhez kell fordulni."

Persze, ahhoz kell fordulni mint én is tettem anno

Majdnem 30 voltam és soha nem volt egy randim sem. Elmentem egy neves szexuálpszihológushoz, aki jópénzért megállapította hogy elkerülő kötődésű vagyok. Megoldást nem kínált, szia!

Tehát szakember nem fogja megoldani a társkeresési problémáidat, nincs rá eszköze egyiknek sem

júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
#15 Jó de mit vársz? Ő csak irànymutatàst ad feltárja a problémát ad megoldási lehetőséget de az ajtón neked kell belépni 🤷
júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Igen, akkor egyértelműen nálad van valami probléma. Az pedig, hogy nem jött le neked, hogy mi is az, ebből is látszik, hogy mindenképpen segítségre lenne szükséged, ha változást szeretnél az életedben, s hogy ne maradj egyedül.

Ha valakinek nehezen jön össze párkapcsolat, annak mindig valami pszichés vagy testi oka van.

júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"Több nő azt állította, hogy bolond, őrült vagyok"

Kifejtenéd rendesen? A legtöbb ember nem normális csak valaki így, valaki úgy.

Én baromi sokat csalódtam. Én sem vagyok normális eléggé, de nagyon sok ember túltesz rajtam.

júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
72%

"Ő csak irànymutatàst ad feltárja a problémát ad megoldási lehetőséget de az ajtón neked kell belépni"

Nem, nem adott iránymutatást a mentális problémával kapcsolatban, meg sem említette hogy így vagy úgy kezelni lehetne.

Tanácsokat persze próbált adni, de azt is úgy adott hogy közben mint mondta egy pszihológus nem adhatna tanácsot (nem ez a feladata)

Bár hogy akkor miért vannak azt nem tudom én sem

júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Hát... lehet, hogy az incelek azt mondják, hogy mindenki másban van a hiba, kivéve bennük.... deee.... azért eléggé belátható, hogy ez sántít
júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!