Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy ezeket a dolgokat jobb eltitkolni a nők elöl?

Figyelt kérdés

Van pár dolgom ami miatt kiesek sok nőnél értelmetlenül a potenciális partnerek közül és sokan még durcognak is ha nem mondom el az elején. Én ezt értelmetlennek látom és nem szeretnék már szenvedni hanem családot szeretnék alapítani és nem várni a nőre aki zsigerből elfogadja már az elején is mivel ők olyan nők általában akikkel viszont én nem akarok semmit mert mondjuk tanulatlanok és igénytelenek.

Az egyik dolog az hogy van egy autoimmun betegségem és arra gondoltam hogy azt csak akkor mondanám el ha tényleg éppen kiújul és annyira tünetes vagyok hogy nem lehet titkolni. Ha nem romlik ilyen szintre akkor sose tudja meg. A második az az hogy diagnosztizáltak nálam személyiségzavart de az is olyan hogy egy szakember mondta és másik szakember rácáfolt szóval nem egyértelmű. A harmadik dolog a biszexualitásom amiről a legtöbb nő undorodva beszél és nem érti meg. Én hűséges vagyok kapcsolatban ezért nem lényeges és ha nem mondom el akkor soha nem tudja meg tehát nincs hatással a kapcsolatra.

Nagyon belefáradtam hogy selejtesnek vagyok kezelve miközben a legkisebb mértékben se vagyok az. Úgy döntöttem nekem is jobb ha hátra hagyom ezeket a dolgokat és nem hagyom hogy ezek szerint ítéljenek meg mások. Jól teszem?



júl. 26. 12:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
49%

Azért az, hogy mentális beteg vagy-e az igenis tartozik a másikra, mert tegyük fel csak egyszer nem szeded be a gyógyszereidet és aztán meg..

Azért valljuk be, a személyiségzavar pont ki szokott derülni.

júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
44%
31, kétlem, hogy a kérdező szedne gyógyszert. Nekem ez a "cáfolták" nem ezt üzeni. Ahogy az egész beszélgetés sem itt a kérdés alatt.
júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
55%

#8 De, pont hogy az.Minden normális ember szerint.

Te is az a tanulatlan, igénytelen réteg lehetsz, akik ezt is eltűrik, ugye akik a kérdezőnek emiatt nem kellenek.:) Mert lenézi azt, aki egy ilyen selejttel összeáll(vele).

Pont ez a baja, nem olvasod a kérdést?

júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
A tanulatlan te vagy inkább, ha ennyi alapján selejtnek minősítesz valakit. Egyébként is, nem tudom ki a francnak hiszed magad, hogy bárkiről is így mersz nyilatkozni. Igen komoly gond lehet a te fejedben is.
júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

#34 Te is fogyatékos vagy, mint a kérdező?Nem fogod fel mit olvasol?Ezt írta a KÉRDEZŐ:


"családot szeretnék alapítani és nem várni a nőre aki zsigerből elfogadja már az elején is mivel ők olyan nők általában akikkel viszont én nem akarok semmit mert mondjuk tanulatlanok és igénytelenek."

júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező ezen megjegyzése független attól, amit én mondok.
júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem független, mert a kérdező kérdésére kell válaszolni.A kérdező ezt írta.

Aki szerint ő nem selejt, az szerinte egy igénytelen, tanulatlan retek.Tehát az ő szemében te is az vagy.:)

júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Jaaa, jogos...
júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem titkold el, láthatod itt is mennyi idióta náci van, aki beszopta a propagandát.


Én az ilyen borderline szirszarokban nem nagyon hiszek, szerintem a pszichiátria és a pszichológia jelentős része kamu. (A drogdealerekkel nincs bajom, de a pszichiáter egy olyan dealer, akit nem szeretek) Nekem is ráírták a sorozásnál 20 éve a papíromra, hogy személyiségzavarom van, de soha nem jutott eszembe, hogy ezzel valamit kezdenem kéne, vagy komolyan kéne venni. Élek, vírulok.


Most, hogy így gondolkodom... 20 évvel ezelőtt leszopott egy faszi is... ez se volt életem meghatározó élménye, eszembe nem jutott volna, úgy gondolni rá, mint életem egy meghatározó része...


Persze lehet nálad ez más. Amúgy tényleg vonzódsz a csajokhoz, vagy inkább csak ezt látod "normálisnak2?

júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!