Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy ezeket a dolgokat jobb eltitkolni a nők elöl?

Figyelt kérdés

Van pár dolgom ami miatt kiesek sok nőnél értelmetlenül a potenciális partnerek közül és sokan még durcognak is ha nem mondom el az elején. Én ezt értelmetlennek látom és nem szeretnék már szenvedni hanem családot szeretnék alapítani és nem várni a nőre aki zsigerből elfogadja már az elején is mivel ők olyan nők általában akikkel viszont én nem akarok semmit mert mondjuk tanulatlanok és igénytelenek.

Az egyik dolog az hogy van egy autoimmun betegségem és arra gondoltam hogy azt csak akkor mondanám el ha tényleg éppen kiújul és annyira tünetes vagyok hogy nem lehet titkolni. Ha nem romlik ilyen szintre akkor sose tudja meg. A második az az hogy diagnosztizáltak nálam személyiségzavart de az is olyan hogy egy szakember mondta és másik szakember rácáfolt szóval nem egyértelmű. A harmadik dolog a biszexualitásom amiről a legtöbb nő undorodva beszél és nem érti meg. Én hűséges vagyok kapcsolatban ezért nem lényeges és ha nem mondom el akkor soha nem tudja meg tehát nincs hatással a kapcsolatra.

Nagyon belefáradtam hogy selejtesnek vagyok kezelve miközben a legkisebb mértékben se vagyok az. Úgy döntöttem nekem is jobb ha hátra hagyom ezeket a dolgokat és nem hagyom hogy ezek szerint ítéljenek meg mások. Jól teszem?



júl. 26. 12:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
34%

Nos, a tanácsom a következő. A 3-at valld be, lesz olyan, aki ezt elfogadja, az elején tisztázd. Én legalábbis semmiképp nem titkolnám. A borderline dologról ne beszélj, nincs értelme. Ha elfogadja a viselkedésed, jó, ha nem, nem, ez úgyis menet közben fog kiderülni.

A bélgyulladás pedig olyan dolog, hogy azt nem feltétlenül kell az ismerkedés elején közölni, de valamikor arról sem árt szót ejteni. Ott az a fontos, hogy semlegesen közöld a tényt, hogy "ez van, nem nagy cucc", ne az érződjön, hogy nagyon kihat az életedre.

Bár nekem többek közt pont az IBD volt az egyik oka annak, hogy szétment a kapcsolatom, de csak közvetett módon, mert akkoriban kb életképtelen voltam miatta. Ha valaki szeret, annak ezzel nem lesz gondja, ha nem az ehész életed fordul fel tőle.

júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
*egész
júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
66%

Nekem biztos nem kellene olyan pasi akinek a fenekébe ki-be járnak a farkak, mint a huzat. Nekem ettől megszűnik valaki férfinak lenni. Az már csak tetézi a dolgot, hogy személyiségzavaros. Egyik exem is az volt és egyik vita hevében kést szorított a nyakamhoz. Szóval kösz, de nem!

28N

júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
65%
Aki annyira támogatja a kérdezőt itt az remélem tudja, hogy a Borderline egyik jellemző tünete az elnyomott agresszió. Egyszer robban egy ilyen ember, akkor lehet hogy agyonver vagy megszúrkál. Előző voltam.
júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
35%

"Genetikai hibák, korábbi szexuális élet, mindenféle más rasszú pali, családi dolgok, meg ki tudja mi minden..."


Jaaa, szóval egy kis náci szar is vagy.

júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
70%
És akik itt szopják a kérdezőt, azok pont azok, akik majd letámadják a jövendőbeli exét, amikor az kiírja ide, hogy hazudott neki. És jönni fog a kórus, hogy jobban kéne szűrni. Hogy lehet szűrni arra, amiben a másik aktívan átbasz?
júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
85%
A hazug dögöket se szeretik a nők.
júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%
Nahát 4 -es te aztán tudod növelni az ember önbizalmát hallod...
júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
63%
Pedig máskor mindneki imádja az őszinteséget. Vagy ez most nektek pofon? Az nem fincsi?
júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Valóban előfordult már hogy úgymond robbantam de nem hinném hogy a saját párom lenne a következő akinél előjön ez az oldalam. :)
júl. 26. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!