Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy ezeket a dolgokat jobb eltitkolni a nők elöl?

Figyelt kérdés

Van pár dolgom ami miatt kiesek sok nőnél értelmetlenül a potenciális partnerek közül és sokan még durcognak is ha nem mondom el az elején. Én ezt értelmetlennek látom és nem szeretnék már szenvedni hanem családot szeretnék alapítani és nem várni a nőre aki zsigerből elfogadja már az elején is mivel ők olyan nők általában akikkel viszont én nem akarok semmit mert mondjuk tanulatlanok és igénytelenek.

Az egyik dolog az hogy van egy autoimmun betegségem és arra gondoltam hogy azt csak akkor mondanám el ha tényleg éppen kiújul és annyira tünetes vagyok hogy nem lehet titkolni. Ha nem romlik ilyen szintre akkor sose tudja meg. A második az az hogy diagnosztizáltak nálam személyiségzavart de az is olyan hogy egy szakember mondta és másik szakember rácáfolt szóval nem egyértelmű. A harmadik dolog a biszexualitásom amiről a legtöbb nő undorodva beszél és nem érti meg. Én hűséges vagyok kapcsolatban ezért nem lényeges és ha nem mondom el akkor soha nem tudja meg tehát nincs hatással a kapcsolatra.

Nagyon belefáradtam hogy selejtesnek vagyok kezelve miközben a legkisebb mértékben se vagyok az. Úgy döntöttem nekem is jobb ha hátra hagyom ezeket a dolgokat és nem hagyom hogy ezek szerint ítéljenek meg mások. Jól teszem?



júl. 26. 12:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
63%

Ezt van pofád mosolyogva leírni?

Fogadjunk, hogy bántalmaztad az előző barátnődet!

júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem bántalmaztam egy páromat se. Nem párkapcsolatban jött elő belőlem ilyen.
júl. 26. 16:09
 23/39 anonim ***** válasza:
52%
Hát, pedig egy ilyet azért igenis illik közölni a másikkal.
júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Egyre jobban úgy érzem hogy nem fogom soha.
júl. 26. 17:20
 25/39 anonim ***** válasza:
54%
Mer' asszed nem derül ki, kérdező? :D Egyébként meg akinek így nem kellesz az neked miért jó? Ne önmagad miatt szeressen? A hazugság végül mindig kiderül, kár azt képzelni, hogy nem. Utána meg majd te leszel megsértődve, ha a másik nemet mond rád.
júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
De önmagamért fog szeretni. Az alapján fog megismerni amit mutatok neki magamból. Csak őszintén fogok vele viselkedni. Nem pedig elítél néhány információ alapján.
júl. 26. 18:47
 27/39 anonim ***** válasza:
54%
Mi az, hogy elitél???? Senki nem itél el bzdmeg! Csak nem akarok olyan csávoval lenni, aki férfiakk is b*szott.
júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
28%

Én mozgássérült férfiként mondom (Bottal járok) hogy addig jó amig nem tudják rólad az igazat! Én azt mondom titkold el amig csak lehet, és csak annak a nőnek mond el a dolgot, akit megismertél már annyira hogy úgy érzed nem fog azonnal elfutni. De jobb, ha felkészülsz arra amire én is csak hosszú évek alatt jöttem rá! Arra, hogy jobb egyedül! Ha szerencséd van és ismersz olyan lányt, aki hasonló helyzetben van, akkor szerencséd van.

De ha nincs a közeledben olyan / olyanok, akik hasonló helyzetben vannak, akkor jobb, ha felkészülsz az egyedüllétre

Hidd el tudom milyen ez. Nekem úgy hozta a sors, hogy ismertem egy Borderline -t is. igaz ő lány volt.

Összegezve : próbálj meg hasonlókat keresni. Ha nincs a közeledben ilyen, akkor fogadd el az egyedüllétet.

júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem fog önmagadért, mert éppen egy rakás, amúgy nem pont mellékes dolgot fogsz eltitkolni. Az, hogy biszex vagy azért igenis számít meg az is, hogy borderline-os. És ezt igenis jogában áll tudni. Amúgy meg úgyis meg fogja tudni, te csak azt hiszed, hogy nem. És elég csak a legkisebb kétely is aztán kártyavár összedől és pápááá!
júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
29%
Ez az úgyis meg fogja tudni dolog akkora bullshit...Egyáltalán nem törvényszerű. Én amúgy kiállok amellett, hogy baromira nem "joga" mindent tudni a másikról a partnernek és ez fordítva is igaz.
júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!