Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy vezérigazgató elmegy...

Ha egy vezérigazgató elmegy segédmunkásnak akkor érdemes eltitkolnia az életrajzában hogy vezérigazgató vagy jobb ha őszinte?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Már miért menne el? Teljesen más szinten van, eleve felszedett annyi tudást, hogy nem csak segédmunkát találjon. Nem életszerű a kérdés.
2022. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Jobb az őszinteség.


Van ilyen. Ismerek felsővezetőt aki elment kamionozni.

Az indexen vagy telexen van egy videó egy pasiról aki valami multinál volt vezető most meg árufeltöltő.

2022. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, azt én is láttam. Létezik ilyen maximum árufeltöltő lesz. Nem szabad mondani, hogy milyen múltja volt, mert cikiznék, az emberek ilyenek. Én mérnöki képzés után nem tudtam egyből elhelyezkedni, építkezésen betanított segédmunkás voltam és amikor megtudták ezt szétkaptak szóban, viszont alig 2 hónap után kaptam ajánlatot irodába és felmondtam.
2022. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Ezek a példák, amiket hoztok, azt az 1-2 emberkét mutatják, aki nyilvánvalóan nem a szakértelme, hanem valamiféle protekció által került magas pozícióba.

Volt alkalmam több vezérigazgatót/felsővezetőt ismerni a munkahelyemen, ezek igazgatóiszékből igazgatóiszékbe mennek többnyire. Őket keresik meg általában és úgy váltanak.

2022. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Hiszed vagy sem, pár éve a Mammut SPAR-ban volt egy ilyen hapsi, én is sokszor láttam pakolni:


https://www.youtube.com/watch?v=v44V1Pz-vhE

2022. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
4es, en is sokszor lattam szakmabeli piplomast jo nagyot esni. Tul sokszor a felso vezeteshez nagyobb multiknal, nem a szaktudas a lenyeg, hanem a gyomor, meg a vastag bor. Ha ez nincs,, paff, esel a letra aljára, mert utana kozepvezetonek sehiva nem fogsz kelleni ahol isnerik a multad...
2022. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jobb titkolni.
2022. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban elmondható hogy nem célszerű a magasabb posztot megemlíteni az önéletrajzba, amennyiben alacsonyabb szintű szegmensbe szeretnénk dolgozni, ezzel nagyobb az esély hogy fel is vesznek.
2022. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb eltitkolni. Az egyik ismerosom diplomas nemet- (es meg valamilyen tantargy) tanarkent kiment Ausztriaba, szerencset probalni. Nem akart tanar lenni, csak valami egyszeru nyugis melot akart. Arufeltoltonek, raktarosnak stb jelentkezett, sehonnan nem hivtak vissza 2 honapig. Aztan gondolt egyet, kitorolte az oneletrajzabol a diplomat, es mar aznap lett munkaja a Billaban. Szerintem ez valasz a kerdesedre.
2022. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2009-ben rengeteg diplomással és szakemberrel együtt dolgoztam a nokia gyártósorán, erősen kurtított volt az életrajzunk
2022. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!