Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy vezérigazgató elmegy...

Ha egy vezérigazgató elmegy segédmunkásnak akkor érdemes eltitkolnia az életrajzában hogy vezérigazgató vagy jobb ha őszinte?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 07:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

"2009-ben rengeteg diplomással és szakemberrel együtt dolgoztam a nokia gyártósorán, erősen kurtított volt az életrajzunk"


Hajaj, biztonság őrködtem évekig, annyi agyoniskolázott, kisiklott sorssal találkoztam.. Ja, amúgy nem, általában hazudoztak, ki akartak tűnni a prolik között.

Tartom az első hozzászólásomat, hogy aki volt felső vezető, felszedett annyi tudást, hogy egy szint alá csak akkor megy, ha valami nagyon nagy baja van fejben.

2022. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%

11, 2009-ben gazdasági válság volt, enni akartunk, ennyi


Volt mérnök, tanár, burkoló, szobafestő, közgazdász azon a gyártósoron. Én a 3 diploma helyett 10 osztályt írtam be.

2022. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!