Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy ezeket a dolgokat jobb eltitkolni a nők elöl?

Figyelt kérdés

Van pár dolgom ami miatt kiesek sok nőnél értelmetlenül a potenciális partnerek közül és sokan még durcognak is ha nem mondom el az elején. Én ezt értelmetlennek látom és nem szeretnék már szenvedni hanem családot szeretnék alapítani és nem várni a nőre aki zsigerből elfogadja már az elején is mivel ők olyan nők általában akikkel viszont én nem akarok semmit mert mondjuk tanulatlanok és igénytelenek.

Az egyik dolog az hogy van egy autoimmun betegségem és arra gondoltam hogy azt csak akkor mondanám el ha tényleg éppen kiújul és annyira tünetes vagyok hogy nem lehet titkolni. Ha nem romlik ilyen szintre akkor sose tudja meg. A második az az hogy diagnosztizáltak nálam személyiségzavart de az is olyan hogy egy szakember mondta és másik szakember rácáfolt szóval nem egyértelmű. A harmadik dolog a biszexualitásom amiről a legtöbb nő undorodva beszél és nem érti meg. Én hűséges vagyok kapcsolatban ezért nem lényeges és ha nem mondom el akkor soha nem tudja meg tehát nincs hatással a kapcsolatra.

Nagyon belefáradtam hogy selejtesnek vagyok kezelve miközben a legkisebb mértékben se vagyok az. Úgy döntöttem nekem is jobb ha hátra hagyom ezeket a dolgokat és nem hagyom hogy ezek szerint ítéljenek meg mások. Jól teszem?



júl. 26. 12:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
Ha hazugságra, titkolózásra, sunnyogásra építesz fel egy kapcsolatot, az össze fog dőlni. Ha nekem valami nem fér bele, akkor szakítok, akkor is, ha hónapok múlva derül ki.
júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy selejtes, csak nekem nőként, taszito szexuálisan, ha egy pasi biszexuális. De tök oké, hkgy az vagy, csak én nem szívesen lennék együtt egy nem 100% hetero pasival!


Durcogás: Jogos, ne pocsékold más idejét. (Nem utolsó sorban a saját magadét se)

júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
32%

Ez nehéz kérdés.

Ami engem illet, az autoimmun esetében kérdés, hogy mennyire hat ki a mindennapokra most és mik a várható problémák, amiket hoz, illetve öröklődő-e?

A személyiség zavar diagnózis és cáfolat nem lenne gond, ha megoldottad volna a problémáidat, de nem derül ki, hogy a cáfolat után hátradőltél-e,vagy továbbra is igyekszel változtatni.

A biszexualitás vagy kiderül, vagy nem, ha nem mondod, ezt a legkönnyebb "eltakarni", ugyanakkor szerintem ez a legkissebb probléma a három közül. Sokan elfogadják a biszexualitást, aki pedig nem, az később se fogja.

Ha tényleg bármi áron kell valaki és nem cél, hogy valódi társat találj, akkor érdemes hazudni. Átvered vele a másikat, csúnya dolog és minimális a hosszútávú siker esélye, de valaki úgy biztos akad.

Nekem már a kompromisszumokhoz sincs semmi kedvem, nem ám direkt hazugsághoz, mismásoláshoz. Ha az ember nem talál olyat, aki valóban megfelel, akkor semmi értelme a kapcsolatosdinak szerintem.

júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
35%

Már bocs, de azért kezelnek selejtként, mert "szaporodási" szempontból tényleg az vagy.

Ráadásul szar ember is vagy.Mivel akiknek ilyen selejtként is kellenél, őket igénytelennek nevezed, más normális embereket pedig át akarsz verni.

Miért nem vagy képes elfogadni az igazságot, hogy egy selejtettel csak egy igénytelen ember szaporodna?

júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha kiderülnek a bajaid, márpedig 0-24-ben együtt elve valakivel ki fognak, akkor irtó nagyot buksz.
júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Akkor vigyáznom kell hogy ne derüljenek ki. :)) Azt meguntam de nagyon hogy ezek miatt selejtnek legyek tartva és folyton azon szenvedjenek a nők hogy én mit oldottam meg és dolgoztam fel miközben ők semmit nem foglalkoznak a lelki problémáikkal és a legtöbb nem is képes felnőtt ember szintű probléma kezelésre. Ráadásul ők is titkolnak millió dolgot. Genetikai hibák, korábbi szexuális élet, mindenféle más rasszú pali, családi dolgok, meg ki tudja mi minden...
júl. 26. 13:16
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Mindig arra jutok, hogy hálás vagyok, hogy nem látom olyan rémesnek a világot, mint az itteni incelek és egyéb szenvedők. Pedig sokszor azt tapasztalom, hogy az átlaghoz képest én is negatívan látom a világot.
júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
57%

#4 Te nem vagy normális... Ennyitől "szaporodási szempontból" sem lesz selejt senki, maximum a nácik szemében...


Amúgy kérdező!

1) Milyen autoimmun betegség?

2) Milyen személyiségzavar?

3) Voltál is már férfival vagy csak vonz?

júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha hazugságra, sunyiságra építesz egy kapcsolatot, akkor van sansz, hogy emiatt majd sokan elhagynak. Pl.: Én biztos nem lennék nem hetero emberrel és ha utólag tudnám meg akkor még dühös is lennék meg elveszítené a bizalmamat, mert akkor azon kattognék, hogy miben hazudott még.
júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

1) Gyulladásos bélbetegség

2) Borderline személyiségzavar

3) Voltam férfival

júl. 26. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!