Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a magyar társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a magyar társkeresésben az elmúlt években hogy egy átlagos pasinak már esélye nincs hogy szóba álljanak vele az átlag nők vagy visszaírjanak neki?

Figyelt kérdés
júl. 23. 08:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:

Én se értem ezt a helyesírás dolgot.Sokan úgy kapaszkodnak ebbe hogy jajj ha ez nincs akkor már csak utcaseprő lehetsz.Már nem tudom nyomonkövetni ki mit írt mert sokan írtak.Köszi a valadzokat akik normálisan próbáltak meg írni választ.

Kelet-magyarországi multi 10 éve vagyok itt.Igen az irodista csajok nagy része a büfészakos diploma ellenére is csak protekcióval került ide.Tudják ő is ezért meg is csinálnak mindent nehogy kirúgják őket és mehet a gyártósorra melózni.

Stílusom írásképem meg olyan amilyen mégis 10 éve itt vagyok.Mindenféle jutalmat kaptam eddig a cég bevételnövelése érdekében.

júl. 23. 15:53
 52/68 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a medve. 🙃
júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
77%
Nem egyedül vok a Balatonon. Ránézésre 9X% szintén nem.
júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%

#52 valahol egyetértek, de amióta olvastam azt a szomorú történtet, hogy a párja mellől vitte el a medve a túrázó nőt azt hiszem Erdélyben, haaaat.

Inkább a szingli élet, és néha egy jó masszázs meg stb a kényeztetés kiváltására.

júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
72%

14:32:


"Engedd be a nőt a munkahelyre.. és visszautasít/balra húz Tinderen. Vedd el a nőtől a munkahelyet és pár hét múlva matchel veled Tinderen. Ennyi."


Aha, és szerinted az össz női lakosságnak kb. hány %-a van fönt Tinderen?

júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
80%
És meg mindig nem érted, mi a baj veled. Lehetsz felőlem a cég tulajdonosa is, ezzel a stílussal ember a cipomet nem vihetnéd…
júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
89%

Azért lovagol sok válaszoló a helyesíráson, főleg a vesszők hiányán, mert nélkülük - legalábbis az én fejemben - úgy "hangzik" az írott szöveg, mintha valaki teljesen azonos, monoton hangszínen darálná egymás után a szavakat.

Emiatt pedig többször újra kell olvasni amit írtál, hogy kiderüljön, mit is akarsz mondani. A hangsúlyozás a jelentéstartalom 30-40%-át adja egy beszélt nyelvnek, ezt próbálják a vesszők és írásjelek legalább nagyjából pótolni, ha írott szövegről van szó.

júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
89%

Egy klasszikus mondat, amely írásjelek nélkül többféleképpen értelmezhető (ezért én is direkt mondaton belüli írásjelek nélkül írom):


"a királynőt megölni nem kell félnetek jó ha mindnyájan beleegyeztek én nem ellenkezem"

júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
83%
Egy vidéki gyárat ne nevezzünk már multinak. Tipikus buta, irigy, bunkó melós vagy, akinek fogalma sincs, hogy mit csinálnak az "irodisták".
júl. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
51%

“Aha, és szerinted az össz női lakosságnak kb. hány %-a van fönt Tinderen?”:


Nem sok, mert nem is keresnek párt aktívan.

júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!