Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a magyar társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a magyar társkeresésben az elmúlt években hogy egy átlagos pasinak már esélye nincs hogy szóba álljanak vele az átlag nők vagy visszaírjanak neki?

Figyelt kérdés
júl. 23. 08:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
73%

Az átlag férfiakkal szóba állnak és össze is jönnek az átlag nők.


Az inceleket nem piszkálják meg bottal sem, két méterről, undorodva.

júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
14%

#1 Miről beszélsz?

Hogy jön ez ide a kérdéshez?

júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

30-as korosztály vagyunk ismerőseimmel.Mindegyik erre panaszkodik ha találkozunk hogy pár éve semmi de szó szerint nem jön már össze egyik társkeresőről sem.

Beszélgetések is kezdődnek online pár nap után véget érnek nem is igazán beszélgetések ezek olyan mint valami vizsgáztatás a nő kérdezget majd mondja sietni kell neki majd beszélünk átgondolja.

Soha többet nem ír.

Tiszta átlagos nők nincs bennük semmi extra boltosok irodai melósok gyári melósok.

júl. 23. 08:46
 4/68 A kérdező kommentje:
Én se értem mit írkál inceleket az első szó nem volt erről a témáról.
júl. 23. 08:47
 5/68 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt nem tapasztaltam ismerosi körben. Nem lehet mindig minden gördülékeny. Vannak az életben nehezebb időszakok. Nekik pont most van, ennyi az egész. 30 körül akinek már előtte volt évek óta tartó kapcsolata, többnyire házas vagy már gyerek is van, kevesebb az egyedülálló.
júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
75%
Az történt, hogy magadat felülpozicionálod, a nőket meg alul. Magadat 30-as, beles, nem jóképű, tanulatlan melósként veszed átlagnak, meg szerinted egy csinos, jó alakú, fiatal, sokrétű érdeklődéssel bíró, főiskolát, egyetemet végzett lány csak egy átlagos"irodai melós", bunkeszkám. Mert valahogy úgy tippelem, hogy nem a 40 körüli, duci, ritkás hajú, 8 általánost végzett betanított munkásnőkre, takarítónőkre írkálsz rá.
júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

Szia 6-os minden rendben veled jól vagy?

Ne legyél feszült ez egy kérdés volt csak de te nekiindultál leszólogatni.

Hol volt itt eddig szó milyen munkát végzek hogy nézek ki.

De akkor hogy teljes legyen a kép beszerzési menedzser vagyok egy cégnél két nyelvvizsgám van.Kötetlen munkaidő céges kocsi meg egy csomó juttatás.Átlagos vagyok ahogy írtam ezért próbálok ismerkedni átlagos irodás boltos gyári melós nőkkel.Futni meg tenizsezni járok szóval sportolok is😂🤣.

júl. 23. 09:14
 8/68 anonim ***** válasza:
81%
#7 menedzser, ja. Ilyen helyesírással, meg "melós"-ként hivatkozva az irodai dolgozókra. Én meg a Mikulás vagyok.
júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:

Az ha elírsz pár dolgot nagy kaland.Mindenkinek van helyesírási hibája.

Melómon ez nem változtat hogy melós nőként írom le őket mert azok kötött munkaidőben kontroll alatt a főnöke által.

Haverjaim is ilyen közép és felsőfokú végzettséghez kötött munkát végeznek sokuk sportol mégis eltűnnek a nők ismerkedésnél.

Ezt nem értem.

Remélem férfiak is írnak akik jártak már így vagy beszélték mi lehet a jelenség mögött.

júl. 23. 09:22
 10/68 A kérdező kommentje:

Itt a cégnél tudkd hogy hívja a vezetőség az irodistákat szrgos hagyák meg droid.

Örök kedvenc az R1-es munkatárs erígy ide erígy oda.

Hiában van némelyiknek valami büfészakos főiskolája alig került be az irodába.Ha nem ezt csinálna mehetnének a gyárakba mert más meló nincs a környéken.De ahogy írtam ezért is próbálkozok boltosokra meg gyárban meló nőkre is ráírni mert sok van itt.

júl. 23. 09:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!