Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a magyar társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a magyar társkeresésben az elmúlt években hogy egy átlagos pasinak már esélye nincs hogy szóba álljanak vele az átlag nők vagy visszaírjanak neki?

Figyelt kérdés
júl. 23. 08:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
79%
A túlsúlyosságra nem indok az erősebb csontozat, holott ezt sok férfi szeretné elhitetni magával.
júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
51%
Az átlagos lányok 30 éves korukra már elkelnek vagy szeretői státszba lesznek vagy még sok minden lehet ami miatt nem akarnak ismerkedni. Ha ismerkedni is akar valaki, akkor ritka esetben fogja ezeket az internetes társkeresőket használni.
júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
80%

Átlagos nőként átlagos férjem van.

De szerintem régen sem jutott mindenkinek társ.

Kifejezetten ronda pasik és ronda nők is kapcsolatban, házasságban élnek.

Milyen vagy , hogy nincs senkid?

Nem köteledésképp:

Tudnál írni jellemzőket magadról, kérdező?

júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, hogy valaki eros csontozatu🤣 ez egy total nagy tévhit, semmi orvosi alapja nincs. Lehet valakinek nagyobb a csont sűrűsége, de az nem annyira számottevő, hogy kilóban mérhető lenne 🤣🤣🤣
júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is megerősödött a csontozatom 1 év alatt 10 kilót felszedtem 🤷🏼‍♀️😂😂😂😂😂

Most akkor legyengítem a csontozatomat komoly diétával mert nem tetszem magamnak 😜😜

Ez egy magyarázkodás arra hogy valaki képtelen visszafogni az étvágyát…..

Egyik munkatársam 24 órában kb megállás nélkül csipeget, csak akkor nem eszik ha alszik…..

Rendesen hordó…..

júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
71%
Lehet a korosztályt nem lövöd be jól. A 20-as csajok még válogathatnak a sok sok férfiból. Főleg társkeresőn. 40 felettiekkel próbálkozz ők már nem annyira kellendőek. Vagy élőben.
júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
93%

De miért is próbálkozna 20 évesekkel a kérdező?

Saját korosztálya az, ahol körülnézhet…

júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
19%
Köszönd a feminizmusnak... A nőnek is kell dolgozni, pénzt hajtani, ezért válogat! Régen nem így volt, még fiatalon "elkeltek" a lányok, 16-18 évesen már a férjükkel éltek, és bizony az volt, amit a férfi akart, a nők nem akartak uralkodni a férfin, csak végezték a maguk feladatát. A módosabb családokban érdekházasságok jöttek létre, nem volt ritka a 10 20év korkülönbség, természetesen a nő volt a fiatal, hisz ez a normális! A férfi az erő, a nő pedig akit támogatni kell! 🙏
júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
87%
A pancserek gondolkodnak úgy, mint a 12.50-es. Ne csodálkozz, ha inkább a medvét választják helyetted. xD
júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
17%

#34

Amikor a husi csaj haverom mondja, hogy ő nem tud tud lefogyni, mert a csontozata olyan, hogy szélesebb a válla az enyémnél, akkor kiröhögtem, hogy mondom az lehetetlen, nem úgy tűnik.

Aztán összemértük. És valóban, egyforma széles a vállunk. Nem szélesebb, de kb ugyanakkora.

Na, én ezt nevezem erős csontozatnak.

júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!