Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a magyar társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a magyar társkeresésben az elmúlt években hogy egy átlagos pasinak már esélye nincs hogy szóba álljanak vele az átlag nők vagy visszaírjanak neki?

Figyelt kérdés
júl. 23. 08:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ugyanolyan szeles a válla, lehet nehezebb. Az ember nem csak kivulre, de a belső szervei köre is bízhat, így nem feltétlenül látszik rajta a túlsúly.
júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
77%
Aki olyan agyban is, annak jut nő. Neked meg a haverodnak nem, mert messziről bűzlik, hogy nem vagytok okék.
júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
85%

Már bocs, de amilyen stílusban írsz a kollégákról, meg a slendrián, pökhendi magatartásod, hogy cseszel a helyesírásra, majd kijavítják helyetted... Hát, ez sok dolgot megmagyaráz. Bűzlesz! Egysze a telefonra kened, máskor meg azt mondod, hogy digitális világban nem használod... Aha. És manapság ki nem digitális világban mozog. Menedzser? Ne röhögtess! Manapság a portás is input-output manager 😂 Szóval mindenki menedzser, erre ne verd a nyálad

36/N

júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
12%

Nem csak a Magyarban, hanem mindenhol a nyugati világban.


Engedd be a nőt a munkahelyre.. és visszautasít/balra húz Tinderen. Vedd el a nőtől a munkahelyet és pár hét múlva matchel veled Tinderen. Ennyi.


Sajnos viszont amíg a férfiak többsége kapcsolatban oofy doofy béta baromarc, ez nem fog megvalósulni. Tolni fogják tovább a feminizmust, mert ha sikereket/gazdagságot nem is érnek el az életben, legalább ők lehetnek azok, akiknek “van” barátnőjük.

júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
16%
El lettek kényeztetve a nők, túl sok a kanos pasi aki minden jött-ment nőt megdugna ezért képesek lemenni "kutyába". Net-en is csak az ego boost megy a nők felé.
júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
6%

45: Ez a piaci viszonyok következménye. Ha ma nőt akarsz, egy béta balek feminista kutyának kell lenned és simpelned kell éveken át. Valaki elfogadja ezt, valaki nem…


Sajnos ha valakinek ez összejön, a nők mutogatni kezdenek, hogy tessék neki is van barátnője..amire más férfiak is megpróbálják.

júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem jó korosztályt céloztatok meg a haverjaiddal. A 30-as nők nagy része már elkelt még ha ki is tolódott egy kicsit a párkapcsolatok komolyra fordulásának az ideje. Olyat találtok akik valami oknál fogva nem találtak párt (problémásak) vagy akik már idejekorán felbontották a komolynak vélt kapcsolatukat (válogatnak - nyalogatják a lelki sebeiket).

Nem tudom te az ország mely részében dolgozol mint beszerzési menedzser de ha nálam így fogalmaznál akkor nagyon rövid lenne a pályafutásod, mint ahogy azoknak is akik droidoknak vagy R1-nek nevezik a kollégáikat még ha vezető beosztásaban is vannak. És nem, a titkárnőknek nem az a dolguk hogy a menedzserek levelezését javítgassák, főleg hogy ez a státusz felénk nem is kap titkárnőt. Azért kap kiemelt fizut hogy pár árajánlatot meg tudjon írni helyesen (a szakmaspecifikus szleng belefér).

Ha a suba a subához - guba a gubához elvet tartjuk szem előtt akkor légyszives nekem mint nőnek magyarázd már el hogy magasan kvalifikált, jól fizetett, több nyelvet beszéllő férfiként miről tudsz beszélgetni a gyári- szallagmunkás nőkkel? Nem lenézve azt a munkakört (nekem is vannak barátnőim abból a közegből is) de egy komoly kapcsolat esetén jó ha legalább megközelíttőleg hasonló az érdeklődési körötök.

júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
12%

“A 30-as nők nagy része már elkelt”:


Ezzel az elmélettel több gond is van:


- Facebook datingen beállítottam pontosan ugyanazt a profilt ugyanazzal az életkorral, amit 2021ben is használtam. Ma sokkal rosszabb a helyzet, mint akkor (bár az is reménytelen volt).

- 2021 -ben is sokkal rosszabb volt a helyzet, mint 18ban. Bár ezt nem “teszteltem” így, viszont vannak egyetemi kutatások a szingli/szexmentes férfiak számának növekedéséről nyugaton.

- Ha sok nő már elkelt ennyi idősen, akkor sok férfi is, ráadásul a legjobb pasik közül… tehát elvileg könnyebb kéne, hogy legyen mivel velük már nem kell versenyezni.

- Ennyi idősen kezd el bejönni a képbe a karrier. Akinek ez jobban bejött, elvileg előnybe kéne kerülnie az egyszerű melóshoz képest, aki egyetem alatt d**gta a barátnőjét. Ezt valahogy mégse tapasztalom.

- Sok férfi 30 fölött hasat ereszt, elhagyja magát. Ez is azt kéne hogy jelentse.. hogy most könnyebb.

júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem a válaszolók nagy része eléggé rosszindulatú, kukacoskodó.

1. Ez egy szórakoztató szennyoldal, nem egy hivatalos levél, nem kell itt annyira igényesnek lenni a helyesírásra, főleg nem telóról..

2. Meglepődnétek, hogy milyen kvalitásokkal is vezető lehet valaki komoly multi cégnél.. angolul nem tud, diplomája sincs, mégsem lehet kirobbantani onnan 20 éve.


Ez mindig visszatérő téma, mit értünk azon hogy "átlagos".

Gyakorlatban ha ezt mondják valakire az gec*ronda, csak nem akarják megbántani.

júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
10%

“túlsúlyosságra nem indok az erősebb csontozat, holott ezt sok férfi szeretné elhitetni magával.“


De ki nez ki zsiros disznonak ?? A 165 centis 80 kilos no vagy. 180 centis 80 x kilo ferfi?? Szerintem egyertelmu ki a nagyon kover a ketto kozul!

júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!