Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még Budapesten 28-34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még Budapesten 28-34 körüli értelmiségi ( orvos, tanár, jogász, mérnök ) nők akik függetlenek, gyereket akarnak ( nincs nekik még ) és nem utálják zsigerből a férfiakat?

Figyelt kérdés

júl. 22. 07:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20. A végzettség nem egyenesen arányos az intelligenciával. Kérlek, ezt vésd az eszedbe. Ez régen is így volt. :)
júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Hol mondtam bármit az intelligenciáról?

Sokáig egyébként a lexikális tudást tekintették intelligenciának.

júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
47%
22. Nem, az értelmiségi kifejezés sem csak azt takarja, hogy valaki diplomás, ha mellette buta mint q föld. Magolni, tanulni bárki képes, de reális tudást szerezni és abból megélni, kevesen!
júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

23

Öhm, de, az értelmiségi az pont azt jelenti, hogy valaki kultórált és sokat magolt. Az, hogy nem ezt kéne, hogy jelentse, az rendben van, de attól még ezt jelenti, mert erre szokták használni az emberek. Ezért mondtam, hogy sznob kifejezés

júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

24. Bocsi, véletlenül pirosat nyomtam. :(


Azt hittem a másik valaszolo vagy.

júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%

25

Nem válaszoló, hanem válasz alapján kéne értékelni.

júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26. Így tettem. Aki irreleváns dolgokat ír ide, mit vár?
júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
lehet az a baj hogy nem hiszel istenben. Ha hinnél akkor biztos jutalmazna egy 40 es ducikás kisanyukával akinek a gyerekére költhetnéd a pénzt.
aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!