Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még Budapesten 28-34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még Budapesten 28-34 körüli értelmiségi ( orvos, tanár, jogász, mérnök ) nők akik függetlenek, gyereket akarnak ( nincs nekik még ) és nem utálják zsigerből a férfiakat?

Figyelt kérdés

júl. 22. 07:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem téged azért kerülnek az értelmiségi nők, mert leszűkíted 4-re a foglalkozási köreiket, holott egy értelmes ember tudja, hogy ennél sokkal tágabb körbe tartoznak az értelmiségiek.
júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Sosem lesz nőd, kereszténycel. 🤭
júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Ne válaszoljon már senki ennek a phasznak, simán ignorálni kell és jelenteni a kérdéseit.
júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
3-as ismerjük egymást? Első kérdés amit kiírtam a Gyakorikérdések-en.
júl. 22. 09:25
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
#4, kereszténycel irodista, ja, első kérdésed ma, 8 előtt 2 perccel...
júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5-ös nem vagyok se keresztény, se irodista, és tényleg ez az első kérdésem. Szerintem te keversz engem valakivel. Elég sok incel van fent, ( én legalább 6-8 ilyenről tudok, shortcel, 38F incel, 40F incel, 39F incel, fatcel stb. ).
júl. 22. 09:49
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem a keresztény phasz. Az 25-32 közötti insta modellet akar. Sose írna olyat hogy jó neki a asszonyosodott 34 éves is.
júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Biztos rád várnak széttett lábbal.
júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
Itt vagyon én, viszont én zsigerből utálom azokat a komplexusos embereket, akik azt hiszik, hogy a nők zsigerből utálják a férfiakat csak azért, mert az adott férfi egy udvarolni képtelen, személyiségzavaros beteg ember, és ezért egy nő nem találja vonzónak.
júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

9# vagyok. Kettő privát üzenet is kaptam, semmitmondó "ismerkedünk?" tipusú hízelkedő tartalommal.

Komolyan azt hiszitek, hogy egy ilyen üzenetre bármilyen normális nő reagál? Legalább a neveteket odáirnátok.

Nézzetek magatokba, ezért nem áll szóba veletek nő, mert baromira alacsony a színvonal, nem pedig azért, mert zsigerből gyűlöl.

Hülyegyerekek.

júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!