Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi időt vártok, várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt vártok, várnátok társkeresőn egy üzenetre?

Figyelt kérdés
Mit tartotok ideálisnak (vagy legalábbis megfelelőnek), mennyit lehet várni a válaszra? Szerintem ha valakinek a matchelés és az általam elküldött üzenet után 2-3 nap alatt sincs egy perce sem arra, hogy akár csak egy sort is írjon, az felejtős, nekem legalábbis felnőttként nincs időm és energiám arra, hogy sok napot várjak egy talán soha meg nem jövő üzenetre. Mondjuk nem értem, akkor minek jelölnek meg engem, ha beszélgetni már nem hajlandók, pedig normális és érdeklődő üzeneteket szoktam írni, de mindegy. Egyébként köszönöm, de nem kérek olyan kommenteket, hogy "nem kell társkeresőkön ismerkedni" és társai.

júl. 19. 12:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#9: Ők jó értelemben véve átlagosaknak és normálisaknak tűntek, de ha le merem írni pár évtized ismerkedési tapasztalatai alapján, hogy az átlagos nők közül is sokan viselkednek úgy, mint aki bármit megtehet, akkor én leszek a szemét, általánosító alak. Igazság szerint az bosszant, hogy ennyire nehéz egy normális, korrekt nőt találni. Én igyekszem gerinces lenni, pl. az első nőnek is megírtam, hogy távol lakom tőle, de ha ez őt nem zavarja, akkor beszélgethetünk, erre azt írta, hogy rendben. Ha ez zavarta őt, akkor miért nem tudta megírni? És eleve frusztráló és idegesítő, hogy matchelünk (néha ők jelölnek meg, pedig nem vagyok jó pasi), aztán meg semmi. Akkor minek játszmáznak, minek rabolják az időmet és az energiámat? Persze mindenki elvárja az őszinteséget, gerincességet, csak éppen a másiknak nem akarja ezt megadni. Ráadásul még azt sem mondhatják, hogy rájuk hagytam volna a kezdeményezést, hiszen írtam nekik a match után, és nem csak egy "szia, mizu?"-t szoktam odavetni, hanem megköszönöm a matchet, és próbálok érdeklődő lenni, pl. ha vannak közös hobbijaink, akkor azok kapcsán. Ennyit arról, hogy mennyire értékelik a befektetett időmet és munkámat.
júl. 19. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!