Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi időt vártok, várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt vártok, várnátok társkeresőn egy üzenetre?

Figyelt kérdés
Mit tartotok ideálisnak (vagy legalábbis megfelelőnek), mennyit lehet várni a válaszra? Szerintem ha valakinek a matchelés és az általam elküldött üzenet után 2-3 nap alatt sincs egy perce sem arra, hogy akár csak egy sort is írjon, az felejtős, nekem legalábbis felnőttként nincs időm és energiám arra, hogy sok napot várjak egy talán soha meg nem jövő üzenetre. Mondjuk nem értem, akkor minek jelölnek meg engem, ha beszélgetni már nem hajlandók, pedig normális és érdeklődő üzeneteket szoktam írni, de mindegy. Egyébként köszönöm, de nem kérek olyan kommenteket, hogy "nem kell társkeresőkön ismerkedni" és társai.

júl. 19. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem várok én semennyit. Írok, aztán ha ír válaszolok, ha nem akkor nem. Nem a várakozás fogja kitölteni a napomat.
júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért érdekel téged, hogy ki meddig várna amikor leírtad, hogy max 2-3 napot vársz? Addig vársz és kész. Tiltsd le, ennyi.
júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: Csak kíváncsi voltam mások tapasztalataira, hogy mások hogyan látják ezt, hogyan csinálják, vagy hogy ha valaki csak több nap után válaszol, abból ki szokott-e alakulni valami, érdemes-e több napot várni stb. Tudtommal ez egy kérdezős oldal, bár megszokhattam volna már, hogy 99%-ban nem értelmes, normális válaszok jönnek a kérdésekre, csak kötözködés, okoskodás, kioktatás.
júl. 19. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még olyan, hogy döcögös beszélgetés egyszer csak erőre kapott. Ha valaki nem válaszol napokig, azt nem érdekled.

Ami működött, mind olyan volt, hogy már az elején jó volt beszélgetni, pár nap után pedig el se fért a mondanivaló a chatablakban.

júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: Na éppen ezért kérdeztem én is, hogy kinek mi a tapasztalata, mert én is úgy gondolnám, hogy ha igazán érdeklem a másikat, akkor nem várna x napig a válasszal. Mondjuk a tapasztalataim szerint eleve nehézkesek a beszélgetések, mert állandóan nekem kellene témákat hoznom, amire legtöbbször tőmondatokban kapok választ, és még visszakérdezni sem tudnak az emberek (tisztelet a kivételnek). Kevés olyan emberrel beszéltem, akivel tényleg pörgött a dolog, és aki nem csak szórakoztatást várt el, hanem tényleg érdeklődő is volt.
júl. 19. 13:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként tapasztaltam sajnos én is, hogy match-ek csokorban, pattognak fel stb- aztán a 99%-a semmi. Egy gyalázatos szia-mizu sem, pedig nem jelölgettem válogatás nélkül bárkit és nem a fiatalabb korosztály tagja vagyok.

Vagy max annyi, hogy SZIA.

Na erre ha annyit válaszoltam, amit megérdemelt, hogy SZIA akkor meg kilép, unmatch- ugyanez volt akkor is, amikor a szia után még hozzáfűztem, hogy nagyon örülök a match- ek… erre azért már el lehet indítani egy beszélgetést…

Azt is megpróbáltam, hogy tényleg hozzáfűztem valamit, kérdeztem, érdeklődtem… 10- ól 9x ugyanez még akkor is, ha én jártam az esőtáncot… azért egy tanult, kultúrált férfitől ennél többet várnék, tényleg.

Ahol elindult normális beszélgetés, ott nem kellett napokig várni- aki képtelen volt 1-2-3 napig VISSZAköszönni vagy folytatni egy előző napokban megkezdett beszélgetést, azt nem kell forszírozni, hagyni kell.

Nemtől függetlenül azt gondolom, ezek az emberek vagy eleve hányaveti, neveletlen, nemtörődöm emberek vagy csak bohóckodni, szórakozni, esetleg házastárs után kémkedni vagy unaloműzni vannak fenn.

Mindegy is, ilyen szintre értelmes embernek nincs szüksége.

júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Sajnálom a rossz tapasztalataidat. Nekem is volt olyan, hogy matcheltünk, írtam a nőnek egy érdeklődő üzenetet sok kérdéssel (a hobbijai kapcsán), aztán csak annyit tudott kinyögni, hogy "szia". Tinderen voltak most élményeim, ott sajnos nem mindig hozza ki a rendszer az illető lakóhelyét, vagy csak pontatlanul. A minap megjelöltem egy nőt (30-as volt), és matcheltünk is, ezek szerint már korábban megjelölt engem. Néztem az adatlapját, láttam, hogy a Dunántúlon lakik. Írtam neki, hogy köszönöm a megjelölést, de hogy éppen arrafelé jártam rokonoknál, ezért hozhatott fel neki a Tinder, viszont ha gondolja, a távolság ellenére beszélgethetünk. Nemsokára válaszolt, hogy beszélgessünk, aztán kérdezgettem a hobbijairól, de azóta sem válaszolt. A másik nővel szintén úgy jártam, hogy megjelöltem, kisvártatva jött is az értesítés, hogy új párom van. Neki is írtam, de semmi. Mind a kettőnek megírtam ma, hogy ne raboljuk egymás idejét és energiáját, nekem nincs erre szükségem, aztán tiltottam őket. Nem azt várom el, hogy valaki folyamatosan velem foglalkozzon, de ha valakit tényleg érdeklek, akkor annyi legyen már benne, hogy nem hülyíti a másikat, és időben válaszol. Ha meg nem érdeklem, akkor ne jelöljön meg/vissza. És ezek nem tinik, hanem felnőtt emberek. Szerintem egy normális felnőtt ember szeretne céltudatosan, tempósan ismerkedni, legalábbis nincs szüksége arra, hogy felesleges köröket fusson le.
júl. 19. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy van értelme megírni hogy elég volt? Ha letiltod nem szűnik meg egyből a kapcsolat? Nem tudom látja-e a másik még azt az üzenetet.
júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért várat és azért nem pörög a beszélgetés, mert csak talonba vagy nála. Van általában pár elsődleges ember akivel a fő csevegés folyik, de néha ez se túl magas színvonalú mert az adott ember/emberek nem kellően intelligensek, vagy nem elég jó beszélgetőpartnerek, esetleg sokakkal beszélnek egyszerre. Az meg hogy mostanra telefonról pötyögnek csomóan, csak a ráadás. Aztán van a külsőbb kör (talon), ahol még próbálja fenntartani az érdeklődést hogy naponta egyszer vagy kétszer odavet valami minimalista és üres 1-2 szavas üzenetet. Ez csak arról szól hogy a talonban tartson. Aztán van amikor még ez sincs, vagy épp annyira még ennél is kintebb vagy, hogy gyakorlatilag ignorálja az üzeneteidet napokig, annyira másba van belemélyülve épp. Mert végső soron dolgozhat valaki 12 órát is, de az igazság az hogy mindig arra van időd, amire szánsz. Neki ennyit érsz, el kell fogadni, és eszerint állni őhozzá is.

Illetve azt se felejtsük hogy rengeteg parazita is van már ezeken az oldalakon, akik nem társat keresnek, csak pl a tulajdonosok jól kinéző botjai, onlyfans/insta követőgyűjtők, hostessek és prostik, hot or notot játszó unatkozó hülyék, vagy mindenféle egyéb unatkozó nézelődő, esetleg másokat álprofillal szándékosan átverő troll. Na többnyire ők se fognak visszaírni neked, vagy ha mégis abban nem sok köszönet lesz.

júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8: Nem tudom, remélem, még látták, de ha nem, az sem baj. Utálom az ilyen játszmázásokat, a váratást, a hallgatást.
júl. 19. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!