Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti leginkább hol ismerkedtek,pasiztok?

Figyelt kérdés
júl. 16. 02:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Tilda Swinton nem is csúnya. Ne legyetek ennyire kritikusak magatokkal. Legszívesebben mindenkinek megfognám a kezét és megmondanám, hogy gyönyörűek és megismételhetetlenek vagytok 😘
júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nagy tarsasagban, programokon, ismerosokon/baratokon kersztul.

+ par havonta OkCupid

júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"Sztem nem csunya, sminkelsz?"

Nem. Mint írtam, nem is vagyok az a típus, továbbá a bőröm és a szemem sem bírja.

De hogy felmerül ez a kérdés, az szerintem többet mond mindennél... Annyit biztosan elárul, hogy natúran igenis csúnya.

És akkor ehhez vegyük hozzá az 1. oldalról azt a hozzászólást, amiben a nagyon szép nő megosztotta tapasztalatait, hogy rá tapadnak, ám a nála kicsit kevésbé szép, de még szép, vékony barátnőire már nem... Ilyen lett a világ. Ha nem vagy alapból bombázó és nem fokozod még a tökéletes alapot is ezerrel optikai tuningokkal, akkor nem kellesz, láthatatlan vagy.

júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Sziasztok! én levagyok maradva 37 éves vagyok és mit takar az hogy fullos nő?
júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
7es milyen az a fullos nő?
júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hat a mostani trendre gondolt, gondolom.

Magas, nagyon vekony, jo alak, nagy,kerek, feszes szilikon cicik. No narancs v stria. Porcelan bőr.Műszempilla, toltott szaj, tokeletes smink es haj.

júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kinek mi... Nekem mondjuk a szilikoncici, műszempilla, műköröm, töltött száj épp nem tartozik a jó pontok közé.

F

júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Fullos = hibátlan genetika (testfelépítés, arcberendezés, bőr, haj, fogsor stb.) feltuningolva profi szintű sminkkel, frizurával, nagyon nőies és szexi öltözködéssel. "Műség" nem feltétlenül szükséges hozzá, bár ha nincs túltolva, akkor értékelni szokták.

De én sem a 7-es vagyok, majd ő leírja jobban.

júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
ja így már értem
júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!