Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti leginkább hol ismerkedtek,pasiztok?

Figyelt kérdés
júl. 16. 02:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"hagyjuk ezt a menjen egy nő egyedul mindenhova progikat"

Ezt én is úgy bírom... 99%-ban nem fognak kezdeményezni akkor sem, csak néznek. A maradék 1%-ból viszont lehetnek bajok, ha nem csak foglalt vagy lepukkant a pasi, hanem még zakkant is. Általában az ilyenek a 'bátrak'...

júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Onlyfans. :D


19/L

júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

#12 Gratulálok...

F

júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

#13 ha megteheti...

Biztos nagyon szexi a csaj, csak úgy tapadnak rá a kedvelői! :D

júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Mar sehol. 170cm-hez, 68kg vagyok,sportolok,de sajnos nem nagyon akarnak lemenni a kg-k a 30 evesen. 38-as ruhakat hordok, de ugy kezelnek mintha 100kg-os lennek:))Sminkelek, noiesen oltozkodom.. nem azt mondom,h nem neznek meg, de semmi komoly nem alakul.

Aki 70kg pluszos naluk amugy mi a helyzet? Mert en mar rohadt megalazonak erzem ezt is, ahogy velem bannak.

júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, én a 3-as vagyok, ha ez megnyugtat, én 170 centihez 58 kg vagyok, 33 éves, csak nem szép arcú/fejű. Annyira leszarnak, szoktam is mondogatni egy ideje, hogy én a legnagyobb nyugalommal járkálok a nagy melegben épp csak a fenekemet takaró sortban, vékony kis pólóban, rám sem néznek. Kiülök valahová egyedül, semmi. Strandon sem. Nekem is elég rossz érzés.
júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Miért csúnya az arcod? Miert gondolod?
júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így leírni. Nincs asszimetria vagy bármi rendellenes, csak egyszerűen nem szép. Kb. mint Corey Taylor vagy Kimi Räikkönen arca, de hosszúkás verzióban. Néhány jobb fotót leszámítva ők sem annyira helyesek vele férfiként, én meg nőként kifejezetten ronda.
júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nőben Tilda Swinton hasonló valamennyire.
júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem csunya, sminkelsz?

Bocsi kedezo,h chat-kent hasznalom a kerdesed, de legalabb fenttartom😃

júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!