Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Évek alatt összemehet annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek alatt összemehet annyira a gerinc/magasság, hogy a nőknek feltűnjön? (sztori lentebb)

Figyelt kérdés

Napokban randiztam egy csajjal aki 170 cm-es az adatlapja alapján. Én 172-t írtam be, hiszen van egy reumatológiai eredetű gerincbetegségem (tünetmentes) emiatt pár éve voltam csontsűrűség vizsgálaton ahol 172-t mértek az orvosok. Gondoltam az elég hiteles, mert magamnak amúgy se tudom normálisan megmérni.


Azonban a randi az első pár száz méter séta és szemkontaktus után kudarcba fulladt, mert a csaj szerint hazudtam és 169-170-nél tuti nem vagyok magasabb. Én az orvosi vizsgálattal érveltem, de nem hatotta meg és faképnél hagyott.


Kérdésem egyrészt az, hogy valóban ilyen jó a nők szemmértéke, másrészt hogy lehetséges, hogy évek alatt összementem (ezek szerint igen)?



júl. 13. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég könnyen eldönthető kérdés. Megméred magad, vagy szólsz valakinek, hogy mérjen meg, és kiderül, mennyi vagy. Nem is értem a kérdést.
júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdésem egyrészt az, hogy valóban ilyen jó a nők szemmértéke, másrészt hogy lehetséges, hogy évek alatt összementem (ezek szerint igen)?"


Te tudod, hogy mi jár a gerincbetegségeddel. Járhat vele magasságvesztés?


2-3 centi eltérést nem fog senki meglátni. Lehet azt hitte, az sokkal magasabb. Ilyenkor hozzá kell nézni a hajat, milyen magas a másik homloka.


Az lehet még, hogy az életében van valaki, aki 172 centinek mondja magát, de nem annyi, és hozzá hasonlított.


Nekem apukám az, akinek a magasságát megszoktam, én 157 cm, ő 187. Tudom, milyen magasra nézek fel rá, kb meddig érek neki, így azt levágom, ha valaki 10 centivel kisebb nála. De az egyik barátom 184 centi volt, és nem tűnt fel, hogy eltérés volt köztük, apa picit lenézett rá, annyi.

júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Ne csodálkozzál!

A nők nácik, ha valami nem stimmel nálad kukázva vagy!

Testmagasságra különösen érzékenyek, csak szólok, a betegséged pedig nem mentség hanem red flag számukra

Mondanám hogy próbálkozzál alacsony nőknél, de az sem biztos módszer. Az alacsonyak sokszor (de nem mindig) kifejezetten magas pasast keresnek (hogy az utódaik magassága megfelelő legyen)

Szóval kösd fel a gatyát!

júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 centiért dobni valakit nagy baromság amúgy is, mondom ezt nőként.
júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Cipőbeli különbségek, feltupírozott haj, ilyesmik?
júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De hallod, ha a 170 cm-es nőnél alacsonyabb voltál az látszik. Azt hogy ne venné észre hogy nem egy hangyaf@sznyival magasabb vagy, hanem alacsonyabb? Ez nem az az eset hogy 15 vagy 17 centivel magasabb nálam, ki tudja? Hanem az hogy kissé magasabbnak kéne lennie de ennek ellenére mégis alacsonyabb. Mit nem értesz ezen, nem agysebészet. Mérd meg magad. Falhoz állsz, könyv vagy vonalzó, ceruzával megjelöl, aztán mérd meg. Ez sem agysebészet.
júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek egy ritka gerincbetegsége van, ami tényleg jár magasságvesztéssel, mert görbül a gerinc íve, de nagyon nagyon lassú folyamatban. Alapvetően 185 volt 10 éve, most 182-3. Én viszont 165 vagyok, nekem nem tűnt fel, meg amúgy is minden nap látom.

Viszont ha egy magasak vagytok bemondás alapján, de neki mégis kicsit lefelé kell néznie, úgy igen, feltűnő lehet.

Viszont abban is biztos lehetsz, hogy nem amiatt a 2cm miatt dobott. (Vagy ha igen, akkor eleve minek randizott veled, ha "csak" 2 cmvel vagy magasabb.) Talált egy kifogást, és bedobta...

A mérésbe egyébként +- 1cm hibalehetőséget bele lehet kalkulálni.

A szemmérték meg nem a nemtől függ. A saját magasságukhoz jobban mérnek az emberek.

júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez volt a hiba. Kifogás volt a részéről.
júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!