Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tarskeresokon miert hazudik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskeresokon miert hazudik a legtobb ferfi a magassagarol amikor ugyis lebuknak?

Figyelt kérdés
júl. 7. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert örökös hazudozók másban is az életben.
júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Igyekeztem 199 cm-t írni a két méter feletti valós érték helyett. Ezúton is elnézést kérek! 36 F Béta
júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Azt gondolják fekve úgyis mindegy.
júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert szeretnének eljutni a személyes randiig, ahol reménykednek, hogy a személyes varázsuk feledteti a füllentést.
júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Amiért a nők is a súlyukról. Hogy jobb színben tűnjenek fel.
júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

"a személyes varázsuk feledteti a füllentést"


Tehát alacsony és hazug.

júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

"Amiért a nők is a súlyukról."


Honnan tudod, hogy valaki hazudik a súlyáról? A magasság mindenkinél ugyanakkora. Mármint érted... 170 centi magas emberek mind egyforma magasak. De mondjuk 80 kilós férfiak nem mind egyformák. Izom, háj, súlyeloszlás...

júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

175 cm magas vagyok sosem hazudtam és nem kellek a kutyánk sem.


ezért már megfordult a fejemben hogy csinálok kamu profilt hogy megnézzem tényleg számít e.


itt az incelek azt írják hogy ez a legfontosabb dolog.


az biztos hogy fontos a hölgyeknek, de ha egy 180+ pasi is elkezd igényeket támasztani akkor hirtelen ott is kezdődik a lemorzsolódás. (én csak kívűl látom ez ismerős pasi szórja ki a nőket egy se jó neki)

júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert a legtöbb nő ostoba, és valamiért ráizgulnak a méretre.
júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Nézd, ha valaki ronda akkor jobb ha 170 centiben ronda mint ha 190-ben. Legalább nem foglal akkora helyet a szép háttérből.
júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!