Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tarskeresokon miert hazudik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskeresokon miert hazudik a legtobb no a korarol mikor elobb utobb ugyis lebuknak?

Figyelt kérdés
júl. 7. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A többség még mindig a valós korával van fenn.
júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy ez általános jelenség lenne, de aki ilyet tesz, azt gondolom hasonló okból teszi ezt, mint azok a férfiak, akik a magasságukról hazudnak.
júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem férfiak is hazudnak simán, legalábbis nem hiszem el, hogy ennyi 45+-nak kinéző harmincas van.
júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Van az a vicc, hogy a nők azért nem tudnak parkolni, mert a férfiak mesélik el nekik mennyi az a 20 centi.
júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

#4 igen igen :D Én úgy ismertem hogy azért nem tudunk parkolni mert a férfiak bemesélték nekünk hogy a 10 centi az 20 centi :D


Szerintem is a pasik hazudnak a korukról. Vagy ha nem, hát akkor tragikus a helyzet.

júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
5# lehet úgy szól, nem emlékszem pontosan, de a kérdéshez ment, főképp, hogy a férfiak arra mennek amit látnak, a nők pedig amit hallanak, ezért van a smink, és ezért hazudnak a férfiak. Ez is valami mondás, de nagyon real...
júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Prostik is csinálnak ilyet, egy férfinak se kellene olyan prostihoz menni, aki hazudik a koráról...
júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

És a pasik? Hazudnak a koruk mellett a magassagukról.

27 éves, 178 cm magas pasi helyett odajön egy 4O körüli törpe.

júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanúgy hazudnak a pasik is😂
júl. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fu, nem tudom ismeritek-e a meeff alkalmazást, az ilyen ázsiai randiapp. Na most, ugye hazánkba a 40-60-as férfiak jönnek dolgozni általába, de mind 25-30-ként van beregisztrálva. Vicces
júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!