Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők 170cm alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők 170cm alatti magasság esetén már emberszámba sem veszik a pasikat?

Figyelt kérdés
jún. 20. 07:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem bizony. Sőt, inkább 175 a határ.
jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Ez butaság és nem ezt tapasztalom. Nyilván vonzó egy nőnek a magasság de sok más jó tulajdonsággal le lehet venni a lábukról.
jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha emiatt komplexusos valaki akkor sosem lesz nője, vagy ha lesz is úgysem tudja megtartani, mert állandóan az lesz benne hogy a csaj biztos magasabbal lenne ha tehetné. Akárhányszor szembemegy majd velük az utcán egy magas pasi balhé és hiszti lesz, mert a csaj rá mert nézni.
jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
De emberszámba veszik, csak téged nem vesznek...
jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

A bátyám kb. 170 cm és van párja 4 éve, jól megvannak.

Járni nem jártam ilyen férfivel, de csókolóztam már olyannal aki nem sokkal volt nálam magasabb, úgy hogy én 163 cm vagyok:D


Nem minden a magasság. Van barátnőm aki 180 cm magas. Ne az ilyen csajoknál próbálkozz, ennyi.

jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
De, biztosan emberszámba veszik. Egy jó barátom is csak 172 cm, de van pàrja. Természetesen én, aki 169 cm vagyok 175 cm-hez húztam a minimumot, mert ha felveszek egy magassarkút sem szeretnék magasabb lenni. De ez sem azt jelenti, hogy az alacsonyabb férfiak a szememben nem emberek. Ilyenekkel nem kell foglalkozni. Van, aki nekem azt mondta, hogy ezzel a magassággal már nem vagyok nőies, de azt csak pofán röhögtem. Ne egy idegen mondja meg senkinek! ;)
jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Ez hülyeség. Én 162cm vagyok, ha a párom 170 alatt lenne, az sem érdekelne. Nekem csak az a fontos, hogy egy kicsit magasabb legyen. De nekem sincs elvárásom, hogy 170cm felett. Én ragaszkodom ahhoz hogy én legyek a kisebb, de nincs ilyen határ
jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%
És ide is megérkeztek a mesemondók.
jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Én 180-at mondanék határnak. Én 178 vagyok, semmi nem eredmény.
jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván aki nem azt írja, hogy minima 185 legyen a hapsi, az mesemondó.

Ti nem jártok a világban? Nem mentek be boltba? Nem szálltok buszra? Csak langaléták vannak nővel, családdal, 180 alatt minden hapsi magányos?

jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!