Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők 170cm alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők 170cm alatti magasság esetén már emberszámba sem veszik a pasikat?

Figyelt kérdés
jún. 20. 07:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%

A törpiknek marad a zsebhoki! :D


Minden nő megérdemli a daliás herceget, hölgyeim, ne adjátok alább!

jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
Mivel én 170cm vagyok a férfi legyen legalább 180 cm.
júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy ez is ilyen biológiai dolog. A magasabb férfi az erősebbnek tűnik, az alacsonyabb gyengébb.
júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
39%
Nem nagyon. 182 vagyok az átlagos magasság alja....
júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Én minden férfit emberszámba veszek, amíg esetleg a viselkedésével el nem veszíti a tiszteletemet.


Ismerkedni viszont olyan férfival szeretnék, aki legalább kb. olyan magas mint én, nem pedig 10-15 centivel alacsonyabb.


Amúgy például az egyik legjobb barátnőm 172 cm magas, a férje, aki szintén évfolyamtársunk volt annak idején 158 cm magas.


Nyilván megtanulták leszarni mások véleményét, de ahhoz képest, hogy sok férfi a nőknél kifogásolja a "magasság-fétist" ők egyetemistaként 80 %-ban férfiaktól kapták a kéretlen beszólogatást vagy a humorosnak vélt megjegyzéseket a magasság különbségükkel kapcsolatban.


Én meg magas nőként azt tapasztalom, hogy a férfiakat sokkal jobban zavarja ismerkedéskor, ha csak egymagasak a nővel, mint engem nő létemre.

júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%

Ez nagyon egyénfüggő. Nyilván ember egy 150 és egy 180 centis pasi is, tehát emberszámba veszem őket, mert emberek.

De párkapcsolat tekintetében nálam szóba sem jöhet 190 centi alatti pasi. A párom pl 195cm. Én 175.

Nyilván ha 150-160 centi alacsony lennék, nem kellene akkora probléma ezzel, mert a férfiak többsége magasabb lenne nálam.

Hozzám magas férfi való, ők vonzóa számomra, és ők ritkábbak.

Ráadásul nyilván ez csak a beugró, nem csak ez alapján szelektáltam soha, szóval eléggé leszűkültek a lehetőségeim.

Kevesebbel pedig nem értem be, mint hogy olyan párom legyen aki kívül belül az esetem, és minden tekintetben vonzónak tartom.

júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
39%
185 cm alatt kb nem kellünk a nőknek.
júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!